Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten hol találok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol találok egyedülálló diplomás vagy egyetemista csajokat, akik komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistákat gondolom az egyetemeken.
2015. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Diplomásokat meg a McDonaldsban. :)
2015. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk akár itt is.
2015. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért feltétel, hogy egyetemista vagy diplomás legyen? Azon kívül is lehet okos csajt találni

20L

2015. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
12%

Kedves kérdező!

Én is ugyanebben a cipőben járok. Csak az a gond, hogy én Szolnok megyei vagyok. Fontosnak tartom, hogy a leendő férjem is értelmiségi legyen, mivel értelmiségi család sarja vagyok, másrészt diplomásokkal és PhD végzettségű emberekkel sokkal több közös témám akad, mint olyan emberekkel, akik nem tanultak felsőoktatásban. Félreértés ne tessék, tisztában vagyok azzal, hogy diplomával észt nem osztogatnak. Sajnos volt olyan srác, aki kellemetlenül érezte magát mellettem a kvalifikációs különbségek miatt. Úgy gondolom, hogy én is jobban járok, ha hasonló végzettségű társat választok magamnak. Üdv. 26/L

2015. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a romkocsmákban
2015. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te is egy újabb szerencsétlen vagy aki betegesen keres olyan csajt amilyet soha meg sem kaphatott?
2015. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!