Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor miért kell bazári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor miért kell bazári majomként viselkedni olyan férfiként, aki izgalmas (korábbi visszajelzések alapján) egy adott nőnél, hogy felkeltsük/fenntartsuk az érdeklődését ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Miért lehet az, hogy 10-ből kb 8-9 nő csak elvárja a szórakoztatást, performance-t, míg maximum 1-2 az, aki kölcsönösen odateszi magát?!
2015. júl. 31. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Te nem magadat adod, hanem folyamatosan szerepeket jatszol, mert meg akarsz felelni. Pedig egyaltalan nem kell bajgunarkodni csak akkor, ha az eredeti ened valojaban nem is vonzo.
2015. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreértettél egyes. :) Mint mindig, mindenki. Pontosan azért rakom fel a kérdést, mert többször tapasztaltam már én is azt, hogy az nem elég, ha magamat adom, hiába érdekes, izgalmas az ember. Ne már, hogy pusztán csak kémiára fogjukm, ha nincs meg a szikra. :)
2015. júl. 31. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a viselkedésen múlik, hanem a kinézeten. Ha külsőre bejönnél nekik, ők is odatennék magukat.
2015. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jol neznel ki, nem lenne ilyen problemad.

De mivel nem vagy az, igy oda kell tenned magad, kulonben nincs p.nci.

2015. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elég jóképű vagy gazdag, akkor nyilván mással kell, azért hogy egyáltalán megtarthasd. Neki semmi dolga, hisz körbe van rajongva általad...
2015. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huszonévesen jellemző ez szerintem. Legalább is én ezt tapasztaltam. 30 felé közeledve már úgy vettem észre a nők is jobban kiveszik a részüket.
2015. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!