Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legeslegrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legeslegrosszabb emberi tulajdonság, amit valaha a korábbi párkapcsolataidban/ismerkedéseidben megtapasztaltál?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Önzés,ok nélküli bizalmatlanság.De a best off a HŰTLENSÉG.
2015. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

hát 2 tulajdonságtól óva intettek engem:

hiszti és féltékenység...


hát volt olyan lány aki nagyon féltékeny volt pedig nem is alakult komolyabb közöttünk...kb mintha mindig azt akarta volna, hogy ő legyen a legjobb mindenben a szememben...


22F

2015. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hazudozás. Volt egy barátom, nem sokáig szerencsére. Alig 1 hónapig tartott. Mindenki úgy tudta róla, hogy jómódúak, 2 szintes családiházban élnek az ügyvéd apjával. Küzdősportol és focizik. Van egy bátyja. Nagyjából 3 hét járás után úgy alakult, kénytelen voltam náluk aludni egy éjszakát, mert ő másik városban élt, én pedig csak egy együtt töltendő délután miatt utaztam el hozzá. Moziban voltunk, meg parkban sétáltunk. Haza még nem akart vinni bemutatni, mert túl korai volt. Viszont az utolsó buszomat lekéstük és hát más választás nem maradt, mint az ottalvás. Hazáig végig magyarázkodott, hogy ő nagyon örül, csak épp felujítják a házukat és ők beköltöztek az apukája egyik barátjának a házába, amit megkaptak 2 hónapra és hát persze, kupi van. Gondoltam, jó, hát van ilyen. Oda értünk, egy lerobbant, összedőlőben álló ház fogadott, iszonyat mocsokkal és egy -még a háznál is jobban lerobbant- férfi (az apja), aki alkoholista volt, éppen iszogatott a koszos szobában... Apuka elmesélte a fél életét (azt is, hogy sajnos neki nincs meg az érettségije, de reméli, hogy majd a kisfiának legalább lesz). Ergo apuka nagyon nem volt ügyvéd. Az is kiderült, hogy a srác egyke, nincs tesója igazából. Az a ház az övék, de ki akarják lakoltatni őket, mert életveszélyes a ház.

Nagyon dühös voltam! Szegény körülmények közül jövök. Pont nekem nem kellene ilyen hazugságokat beadni, mert hasonló körülmények közül jövök. És én ezt szín tisztán, őszintén elmondtam a srácnak is még az elején. Erre ő jött a hazugságaival, amivel csak annyit ért el, hogy amikor lehullott a lepel, akkor megkérdeztem magamtól és tőle is, hogy ki ez a fiú? Volt egyetlen egy igaz dolog is, amit mondott? Miért hazudik? Egyáltalán nem azért voltam vele, mert ezeket mondta magáról, viszont szakítani azért szakítottam, mert szerintem csak egy elmebeteg tud maga köré ilyen részletes mesét kerekíteni, mint ő. És ezt nem csak nekem, hanem az összes barátjának, az összes osztálytársának beadta!

2015. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lenézés és hazudozás
2015. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felszínesség és anyagiasság, továbbra is

(interneten persze mindenki kivétel)

2015. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!