Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire visszataszító ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire visszataszító ez egy felnőtt férfinak? 25L

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni:


25 éves lány vagyok, szép arcú és csinos. Sokan udvarolnak nekem, ami boldoggá is tesz meg el is keserít. Ugyanis a bökkenő ott van, hogy néhány éve 120 kiló voltam és bizony ez meglátszódik a testemen. Lóg a mellem és a hasam, striás a bőröm. De a karomon és a combomon sem olyan feszes a bőr.(Ez ruhában nem látszik mert ügyesen össze tudom válogatni a ruhadarabokat)


Az előző párom az első együttlét után "megundorodott" tőlem és finoman lekoptatott, pedig több mint 5 hónapig udvarolt lelkesen és kitartóan. Azóta nem volt senkim.


Van olyan férfi, aki ezt el tudja viselni és a hibámmal együtt szeretni? Mennyire zavaró ez nektek, férfiaknak, ha a nő amúgy odaadó és kedves?


Gondolkodom a plasztikaiműtéten de hogy őszinte legyek, félek tőle. Ráadásul a műtéti hegek is egy életre szólnak mint a striáim.


Köszönöm a válszokat!


2015. máj. 19. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem tartom visszataszítónak. Szerintem nincs ezzel gond.
2015. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha ruhában beleszerettem mar a lenyedbe, nem hinnem, hogy meztelenül problema lepne fel a vagyat illetoen.
2015. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azért tennék ki ide egy képet, hogy miről is lenne szó:


[link]

2015. máj. 19. 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:

Aki szeret, elfogad így, ahogy vagy.

Nekem is vannak striáim. Hízástól-fogyástól is a hasamon, a mellemen pedig attól, hogy anno kamaszként hirtelen indultak növésnek.


Volt olyan, aki meglátta és úristen, volt olyan exem, aki "csak" mindig beszólogatott érte.

Jelenlegi párom egyszer kérdezett rá, hónapok után, hogy mitől van, mikor egyszer kivágott felsőből kivillant a mellem szélénél az egyik csík. Addig kb észre sem vette, pedig nem egyszer látott már ruha nélkül. Mikor elmondtam, tudod mi volt a válasz? Hogy akkor szereti őket, mert miattuk vannak ilyen formás melleim.


Egyébként vannak krémek, amik valamennyire halványítják, érdemes velük kísérletezni, ha zavar. De ha téged nem, a pasik kedvéért ne szenvedj, és főleg ne műttesd. Aki tényleg szeret, azt nem fogja érdekelni. Aki meg csak arra megy, hogy legyen egy jó nője, akit mutogathat, az meg is érdemli.


(Egyébként nem akarok negatív lenni, de biztos, hogy exed a csíkjaid miatt dobott? Nem lehet, hogy egyszerűen "megkapta, amit akart"?)

2015. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez eléggó "nemszép"... Mennyi ideje fogytál le?
2015. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem akartam volna rosszat írni neked, de ez a kép, amit linkeltél, megijesztett...
2015. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nőként nagyon zavarna. A plasztikai sebészettel szereznél néhány heget, de sokkal kevésbé feltűnő, és sokkal magabiztosabb lennél minden helyzetben. Meztelenül, strandon, feszes ruciban.


Én a helyedben megcsinálnám. Szuperül lefogytál, de 25 éves vagy.. még 70 évig így szeretnél élni?

2015. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem, hogy mikor fogyott le mert ha nemrég akkor alakulhat még, de félő, hogy ez mindenképp plasztika lesz. Ez sokkal több mint a striák, meg a kicsit lógó bőr, ami sportolástól, és megefelelő krémektől helyreállhat.


A fogyáshoz hatalmas gratula!!!

2015. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van. Eléggé ijesztő vagyok ruha nélkül. Pláne úgy, hogy nem erre számít az ember fia, amikor levetkőzök előtte.


Nem a striákkal van a baj, az a kisebbik gond. Hanem a kb. 15 kilónyi lógó bőrről ami rajtam van. Igazából nem is tudom miért tettem fel a kérdést, hiszem én magam is tudom hogy ez a férfiak 99%-ának taszító. :)

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 19. 18:14
 10/20 A kérdező kommentje:

Mikor fogytam le?


Kb. 2 éve folyamatosan fogyok, még most is. Ez a bőr már teljesen rugalmatlan, nem fog visszahúzódni. Semmilyen kezelés nem fog segíteni rajta sajnos.


Köszönöm a gratulációt egyébként. :)

Bár igazándiból nem érdemel elismerést. Akkor kellett volna megálljt parancsolnom magamnak, amikor elkezdtem hízni. Ha nem kajálom kómásra magam minden nap akkor most sem kéne szenvednem a következményeitől. :D

2015. máj. 19. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!