Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan mondják hogy jól nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják hogy jól nézek ki mégsem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idoben rengeteg ismerostol, barattol hallottam hogy mennyit valtoztam es hogy ez mennyire az elonyomre valt. Jokepunek titulalnak holott en ezt nagyon nem tartom realisnak. Eddig nem sok sikerem volt a lanyoknal hiaba probalkoztam nem kaptam csak nagyon ritkan pozitiv visszacsatolast. Most sem erzem maskepp a helyzetet, nem erzem azt hogy a lanyok esetleg jeleket adnanak nekem igy fogalmam sincs hogy csak a barataim mondjak ezt nekem vagy tenyleg a regi rossz beidegzodes miatt vagyok ennyire onbizalomhianyos?

22/F


2015. aug. 2. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Ha csak olyanokhoz mész oda akik jeleket adnak akkor elég sok lányt kizársz a lehetőségből, hogy a barátnőd legyen.


Amit én tapasztaltam az az, hogy ha egy férfi külsőleg vonzó, akkor ha kezdeményez a nőknél azok alapból kedvesek vele, szinte mindig. Ebből könnyű következtetni talán.


Viszont ettől nem feltétlenül nő a kezdeményező nők száma, több okból sem. Az egyik, hogy ők is félnek a pofára eséstől, kettő, sokan úgy vannak vele, hogy a férfi kezdeményez ha akar valamit. Stb.

2015. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Míg magadba nem szeretsz bele addig a kisugárzásod nem változik meg, így a lányok sem látják a "ragyogást" csak a szürkeséget és hidd el érzik h ha kisebbségi komplexusod van vagy bizonytalan vagy. Őszintén ha te nő lennél akkor akarnál társnak egy nyuszi bátortalan kisegeret?

én is olyan voltam amilyen változtattam az életemen jól érzem magam a bőrömben nem vagyok gizda de duci sem kiformásítottam a testem az eszem intelligenciám a helyén. Nem vagyok nagy dumás de bárkivel elbeszélgetek... a flörtölés terén van mit tanulnom de hát na majd mindent idővel egyszerre nem akarhatok mindent :D

saját magad fogadd el.. Ez jó lépés volt h ismerősök az egódat növelik ezzel együtt fog jönni az önbizalom lazaság ;)

2015. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is csak nőként, folyton azt mondják nekem h csinos vagyok jól nézek ki de mégsem kellek a pasiknak akiknél próbálkozom lekoptatnak hozzám meg kb 5 éve jött utoljára egy pasi...
2015. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az önbizalmat meg kell szerezni-sport,társaság,munkahely,vidámság.sok sikert egy nagyi
2015. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!