Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért csak panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért csak panaszkodnak, ahelyett, hogy aktívan tennének a sikerükért párkeresési téren?

Figyelt kérdés
Azt látom, az emberek megrágják a szart újra és újra, mindenhol, élőben, neten is. Mindenki újjal mutogat a másikra, ahelyett, hogy magába néznének az emberek. Nem a közösségi portálon begyűjthető likeok számának növelésére kéne rágyúrni, hanem az egymás közti őszinte kommunikációra, és a személyes ismerkedést előtérbe hozni. Igen, most majd jön az, hogy de elutasítanak stb. Aki dolgozik, az hibázik is. Nem akarok monológot, csak olyan fura, olvasgatom a kérdéseket itt is, és semmi fejlődés az emberek részéről. Mintha szellemileg egy kisgyerek szintjén rekedtek volna meg sokan.
2015. júl. 31. 02:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
panaszkodni könnyebb és talán félnek a sikertől
2015. júl. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma, hogy nem akarnak tenni. Hanem hogy NEM TUDJÁK mit kellene tenni.
2015. júl. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Költőnő? ***** válasza:
mert könnyebb a világot és azon belül a nőket hibáztatni... Egyértelmű.
2015. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

egyetértek a kérdezővel, én is ugyanezt látom, főleg itt gy.k.-en. De hiába magyarázol vkinek, aki a fejébe vette, hogy bizony a másikban van a hiba és nem benne, hogy esetleg lehet, h ő ront el vmit. Úgysem fogja elfogadni, egyszerűbb lehülyézni a másikat.

De én az ilyenre azt mondom, h aki így gondolkodik, az nem is akar igazáz társat. csak a kifogásokat gyűjti, h neki miért nem sikerül.Aki nagyon akarja, megtalálja a módját, aki meg alapból azt várja el, hogy az első találkozás után az ideális jelölt olyan legyen vele, mintha 1 éve lennének együtt az meg így járt... Nem létezik annyira csúnya nő és annyira csúnya pasi, hogy ne találjon vkit.

2015. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Azért az is vegyük figyelembe van férfi aki megszakadhat akkor sem kap nőt. Míg a nőknek ez könnyebb. Könnyű mondani hogy valaki legyen ilyen vagy olyan. Tengődik munka nélkül. Vagy 30 évesen is csak minimálbért kap. Nem tud fenntartani kocsi lakást. Még nem is néz ki jól. pedig megpróbál mindent,hogy tiszta legyen és jó indulatú. De az ilyen férfi nem kell a nőknek! Egynek sem. Lehet mondani hogy jaj nem meg mégsem. De ez a valóság.
2015. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Egy dolog az, hogy teszel érte és más dolog az, hogy milyen vissza jelzéseket kapsz és milyen emberekhez lesz szerencséd e ténykedés alatt.


Ha állandóan nem jön össze semmi az akkor is feszültté tesz ha nem akarsz feszültséget mutatni és egy megkeseredett alaknak látnak ki csak abban lel boldogságot ha összejön az adott lánnyal/nővel.

De az esetek többségében a valódi probléma a sikertelenség okozta depresszió és nem az adott dologtól való függés.

A másik probléma még az ha sosem kerültél intimebb kapcsolatba a másik nemmel akkor nagyon tud hiányozni, de szerintem itt is inkább azért, olyan erős a vágy mert valami misztikus dologra számítsz és jobban félsz, hogy kimaradsz valamiből, még jobban áldozatnak és kirekesztetnek érzed magad és még többet ront az ismerkedésnél.


Teszek érte, hogy legyen valakim, de ez mindig kettőn áll, kitartó vagyok nem adom fel főleg ha jobban megkedvelek valakit, vagy értelmesebbnek látom az illetőt. Néha túlságosan leragadok egynél.

Tudom létezik a nagy számok törvénye, hogy minél többnél kell próbálkozni.... de most, milyen képet mutatnék magamról ha kétségbe esetten futkosnék egyiktől a másikig, hogy végre meglegyen ez vagy az ....

Igaz volt már rengeted próbálkozások, de évek alatt gyűlt össze, ezekből maximum 10 -ből szerintem lehetett volna kapcsolat, ha a másik fél is nyitott lett volna és nem csak felületes.


A pénz csak akkor segít ha marha sok van belőle. Ha azt gondolod, hogy az segít ha el tudod vinni szebb helyekre az tévedés. Legalábbis én az tapasztaltam, hogy semmivel sem jobb mint előtte. Önbizalmam sem nagyobb tőle, max. az életem stresszesebb.


26f

2015. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem a tapasztalatom az, ha valaki tesz érte és nem állandóan avval van elfoglalva, h hány visszautasítást kapott, akkor halad. Nekem van egy nagyon jó haverom, ez nem ennek indult, de maradtunk bizonyos okok miatt csak barátok. A srác amúgy hozzátenném, hogy nem volt egy kifejezetten jóképü srác, de nagyon jófej és kedves volt.

Azután, hogy mi nem jöttünk össze, nem tört össze egyáltalán, sőt.. rá pár hónappal összejött egy lánnyal aki oda meg vissza volt érte, aztán kicsivel később meg a jelenlegi feleségével. Pedig ő se kigyúrt, se magas, se helyesnek mondható nem volt, se egy olyan jelenségnek, aki után a nők összepisilnék magukat. És mégis megtalálta a párját, akivel tök boldogok!

A feleesége ugyanúgy nem a világ legszebb nője, nem tökéletes, vannak hibái, de egymásnak tökéletesek.


Aki folyamatosan itt vergődik, hogy nem jön össze semmi, el is hiszem, mert avval h vki itt ül GYK előtt és ezt mantárzza órákon át, hogy nem jön össze, pedig én kitartó vagyok, nyilván.. nem fog összejönni.

Személy szerint engem már nagyon irritálnak az ilyen kérdések, mert a környezetemben van jópár olyan srác és lány, akik tényleg nem kifejezetten helyesek vagy van vmi testi hibájuk és mégis évek óta normális párkapcsolatban v házasságban élnek. Szóval ez az állandó rinyálás már kicsit unalmas.

Akinek nem jön össze ennyire, az tényleg nézzen már magába és gondolkodjon el azon, hogy valamit BIZTOSAN rosszul csinál, mert ha jól csinálna, akkor nem kapott volna évek óta csak visszautasítást.

2015. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7-es. Naponta 2-3 nővel próbálok ismerkedni. Fent vagyok vagy 5 társkereső oldalon. Nem iszom nem dohányzom nincs káros szenvedélyem. Lejárok edzőterembe. Alkatilag izmos vagyok és egészséges. Becsületes vagyok és tisztelem a nőket. Mindent elkövetek hogy nők közelébe legyek. Még sincs senkim. Bár csóró vagyok. Nem tudok arra válaszolni hogy ha magamnak felteszem: Mit rontok el?
2015. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

8-as.. Nincs jó szöveged, kisugárzásod, nem tudod fenntartani a csajok érdeklődését. Ha nincs semmi megnyilvánulás benned, hiába nézel ki viszonylag jól. A legtöbb nőnek az kell, h a férfiben legyen tartás, legyen férfias a felfogása határozott, de ugyanakkor kedves legyen.

pl: Tudni kell nyitni a másik felé .. sok pasinak az a trükkje, hogy úgy forgatja a lapokat, h a csaj akarja megadni a számát. Nem is te kéred el tőle konkrétan, hanem egyszerűen csak olyan frappánsan, határozottan jól forgatod a szavakat, hogy a nő felajánlja, h megadja neked a számát.

Az én férjemnek is ez volt a taktikája, hogy úgy forgatta a szavakat, hogy mindig a nő ajánlotta fel a számát (és mindig bejött neki - mert mi eleinte sokáig csak haverok voltunk! Én fogadásból rámutattam egy csajra, h na őt tuti nem tudod befűzni .. és 10-15 perc beszélgetés után jött vissza a telefonszámmal.)

És vicces, hogy mikor köztünk komolyra fordult a dolog, akkor ugyanezt a cselt vetette be és szinte észre sem vettem, (csak visszatekintve évekkel később) hogy én adtam ugyanúgy a kezébe a következő lapokat.

Tehát nagyon sokat számít, hogy az illető pasas hogyan "adja el magát". vagy szebben: hogyan adja elő magát.

Ott kb minden eldől, h lesz e ebből folytatás v sem.

Hozzátenném, hogy teljesen átlagos a külseje, semmi extra, nem izomkolosszus, nem macsó, nem világszépe. Teljesen átlagos pasiról beszélünk.

2015. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9-es ezt a jó szöveget meg kisugárzást honnan lehet szerezni, mert ezeket nem tudom hogyan kell. Nekem egy egy lány meg sem kell hogy szólaljon, mágnesként vonz a közelsége. De a nőknek mennyi minden kell egy férfitől hogy bármit is elérjen!!!!
2015. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!