Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az élet alapból igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet alapból igazságtalan, vagy ki kell érdemelni a rosszat?

Figyelt kérdés
rusnya fiú vagyok, boldogtalan, magányos, vajon tettem valamit ezért vagy csak így jártam, senkit nem érdekel miért és nincs kárpótlás? csak véletlenszerűen jut valakinek boldog, örömteli élet míg másnak a szenvedés? tudom, ez már kicsit természetfeletti témát feszeget.
2015. aug. 3. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az élet leszar mindenkit. Annyira élvezed, amennyire élvezhetővé teszed magadnak.
2015. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom ... :(

Az élet valakinek jót ad valakinek rosszat. :(

Próbáld meg elfogadni magad!


Minden jót kívánok!

2015. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számít az? Ez van, el kell fogadni.

Ha ez vígasztal nem vagy egyedül. Nem mindenkinek oszt jó lapot az élet.

2015. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élet sok jót adhat, de nem fog mindenki megkapni mindent, amire vágyik. Küzdj azért, ami elérhetőbb számodra. A rossz és jó tényleg véletlenszerű, de azért nagyjából harmóniában áll egymással. Ha a párkapcsolatokban nem érzed magad szerencsésnek, próbálkozz az élet más területén sikeres lenni. Ha azzal foglalkozol, hogy más megkapta azt, amire te vágysz (holott ő könnyen lehet másra vágyna), mindig vesztesnek fogod magad érezni. Arra koncentrálj, amiben győztes lehetsz. Hogy a szerelem eljön-e egyszer, az igazán nem rajtad múlik, ha egyébként olyan életet élsz, amivel nem lököd el magadtól az embereket. Amit nem tudsz befolyásolni, azt pedig fogadd el, mást nem tehetsz.
2015. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A világ egy fos hely, ez eddig sem volt vitatéma. Azzal, hogy megpróbálsz megfelelni a nőknek, semmire se mész (mert nem akarják hogy meg tudj felelni nekik). Mint a kocsi ami hátsó kerékkel egy posványba süllyedt. Nyomod a gázt, tekered a kormányt, de csak még mélyebbre ássa be magát...


Azt mondom, ha csajt szeretnél, legyél gazdag. A pénzre mindig jönnek a nők, nézd meg a gazdag fószereknek egyszerre(!) hány barátnőjük van. Nekik még a megcsalást is elnézik.

2015. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!