Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Annyi a gyönyörű a nő! Jó az illatuk, észveszejtő a kisugárzásuk, kacér a hangjuk és látszólag nagyon kedvesek is.


Aztán lehull a lepel amikor csúnya férfiként közeledsz feléjük és az előbb felsoroltakból nem marad semmi. Gorombák, gúnyosak, kötekedők, okoskodók, az egyik egyszer konkrétan leköpött.


Nagyon sajnálom, hogy ronda emberként én esélyt sem kapok ezeknél a látszólag csodálatos lényeknél, pedig udvarias, figyelmes, gondoskodó ember vagyok.

Akár mit csinálok nem hajlandóak velem beszélgetni sem, sem a munkahelyen, sem szórakozóhelye, sem sehol másol.


Szerintem ez nagyon igazságtalan, hogy esélyt sem kapok, hogy bizonyítsak csak azért mert nem születtem tökéletesnek.



2015. aug. 2. 16:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki maradjon a saját kaptafájánál.


Lefordítom:

Próbálkozz a veled egy kaliberű nőknél...

2015. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Szoktam kocsikázni Budapesten, ha jó idő van és lenge öltözetben vannak a csajok, szoktam őket nézni a piros lámpánál. De sok amilyen gúnyosan néz vissza vagy flegmán..Te még olyat nem láttál.:D Pedig napszemüveg van rajtam legtöbbször.
2015. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Üdv a való világban :)
2015. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Ez a maradjunk a saját szintünknél dolog elég nagy hülyeség. A ronda, kövér nők is az Adoniszt várják míg a rondább férfiak többsége simán beérné egy teljesen átlagos lánnyal.
2015. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"látszólag csodálatos lényeknél"


te is felszínes vagy ők is,szerintem igazságos a maga módján


különben az ember csak állat vagy tárgy.

én inkább belső értékeket keresek kutatok,és azt nevezem csodálatosnak aki belsőre is az főleg ahogy velem viselkedik az irányomba


csak külsőtől senki nem ér semmit a szememben,belső értékekből pedig nem sok létezik,lehet nincsenek is

csak még nem vagyok elég bölcs hogy belássam teljes egészében azt amit most szeletekre bontva próbálok még megérteni

2015. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
2-es, 4-es: Ahogy mondjátok! :(
2015. aug. 2. 17:05
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
#2: Mindjárt máshogy állna a szénád náluk, ha a régi Fiat Tipót, vagy a Suzuki Swiftet lecserélnéd egy vadonatúj BMW 760Li-re. Ne félj, nem vágnák a pofákat ezek a számító lotyók.
2015. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
5. válaszoló válaszaival nem nagyon szoktam egyet érteni. De most igaza van. Ha tetszik neked, ha nem...
2015. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egy öregecske Opel Astrám van, de én jobban szeretem a régi kocsikat, amelyekhez kedves vagy éppen rossz emlékek kötnek.:D Tudom ezzel sok nőnél elásom magam azonnal.:D Na jó vannak kivételek szerencsére.
2015. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem az élet igazságtalan. Most olvasd el ennek a női változatát...:


"Annyi a jóképű pasi! Igazi adoniszok, udvariasak és védelmezőek.

Aztán amikor átlagos/duci/csúnya nőként közeledsz feléjük kiröhögnek, elutasítanak és ignorálnak.

Nagyon sajnálom, hogy csúnya nőként esélyt sem kapok ezeknél a görög félisteneknél, pedig törődő, gondoskodó és odaadó nő vagyok.

Stb, stb..."

Ismerős a dolog?

Félreértések elkerülése érdekében nem egy elkeseredett ronda nő vagyok. Egyszerűen csak szeretném felnyitni a kérdés kiírójának és másoknak a szemét. Ha mindenki a tökéletességért fog epekedni, akkor magát fogja becsapni, mert mindenki a saját "színvonalának" megfelelő párokat preferálja. Ha neked nem olyanok az adottságaid, akkor a gyönyörű nők nem vesznek észre. Ahogy a jóképű hapiknak sem kellenek nem szép nők. Viszont, ez nem jelenti azt, hogy valakinek nem vagy jóképű, sőt, merem kijelenteni hogy többen is gondolják azt rólad. Csakhogy ők neked nem elég jók. Hoppá.


Jöhet a leszavazás amiért leírtam a kemény igazságot, de kicsit reálisabban kellene gondolkodni.

2015. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!