Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaljátok hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok hogy az élet baromi igazságtalan párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Haveromnak mindig van barátnője, pedig bunkó velük, dirigál nekik, verte is őket, igaz helyes pasi.

Másik haverom kis csendes aranyos, nagyon nagy szíve van, önzetlen, okos, igazán megérdemelné hogy szeresse valaki, de 27 évesen csak egy barátnője volt, de az se szerette igazán.


2015. aug. 1. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Hasonlóak a tapasztalataim nekem is, bár nem ennyire sztereotipikusak.


Én ronda férfi vagyok és sosem volt még barátnőm, pedig rengeteget megpróbáltam. Az esetek nagy többségében én nem feleltem meg nekik, a többiben ők nekik.

2015. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Bocsi, de a 27 éves haverod ennyi idő után se jött rá, hogy változtatnia kéne? Pl. hogy ne legyen ennyire csendes, hanem vegye a bátorságot és keressen kutasson és ismerkedjen?

Ha valaki ennyi idősen se jön rá arra, hogy amit eddig csinált az nem vezetett eredményre, és továbbra is ugyanazt folytatja, ahelyett, hogy változtatna a dolgokon, bocsi, de az megérdemli azt amit kap. Ha az emberekben nincs meg a változásra a hajlam, és továbbra is ugyanazokat a hibákat követik el, az életet hibáztatják, ahelyett, hogy magukban keresnék a hibát, azt nem tudom sajnálni!

Lehet valakinek nagy szíve, ha nem képes arra, hogy változzon és rájöjjön, hogy a csendességgel és visszahúzódással még 50 éves korában se lesz senkije!


Sajnos, van akikkel az élet rútul elbán, őket nagyon tudom sajnálni, de aki mindezek ellenére megpróbál feltápászkodni és menni-menni előre, az már sikert ért el. Pl. Nick Vujicic-nak se keze se lába és mégis megtalálta a párját és most várják a 2. gyereküket.

Szánalomból nem lehet megélni, viszont a folytonos küzdésből igen, hogy mész tovább és tovább!

2015. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
#2 a legrosszabb hogy ez itt már vagy 5.427.192 alkalommal le lett írva, de még mindig nem értik meg.
2015. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Az extrovertáltak mindig hamarabb találnak párt.


19/L

2015. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

#3


Az ő dolguk, ők fogják elcseszni az életüket, engem ez teljesen hidegen hagy. De akkor miért sírnak, ha továbbra is azt a selejtes módszert alkalmazzák és nem érnek el vele célt?

Nem esik ez le nekik, hogy módszert kéne váltani?


Ahogy Albert Einstein mondja:

"Nem lehet megoldani problémákat ugyanazzal a gondolkodásmóddal, amivel csináltuk őket."

2015. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretnék mindent másképp gondolni hogy legyen barátnőm. De mit gondoljak másképp?
2015. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos valóban így van. A jóképű, magas, gazdag, bunkó, agresszív férfiaknak áll a világ.
2015. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Aztán meg 30-40 évesen kiégve nyakukban egy kölyökkel picsognak, hogy a pasijuk milyen rossz meg, hogy jajj csak azért vagyok együtt a párommal, mert "nincs más kiút, muszáj valakinek eltartania..", aztán ide irkálják ki a kérdéseket, hogy "Jajj most mit csináljak?":D


Az a normális befelé forduló fiú meg 30-on túl van, megtalálta élete párját, aki valóban szereti és fordítva is így van, mert aki valóban szereti az önmagáért fogja szeretni és saját tapasztalatból mondom, hogy egy befelé forduló ember igenis megtud nyílni. Nem kell mindenki előtt megnyílnia, elég, ha az előtt, akivel jól érzi magát. Boldog család, gyerekek, anyagi biztonság, nyugalom, normális kapcsolat.

2015. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves elmúltam Nem vagyok kiégve. Nővel nem volt kapcsolatom de már nagyon szeretnék./ fizetni már fizettem egy alkalomért/ Már kiszeretnék égni egy kicsit és azt mondani hogy nem akarok egy ideig szexet. De majd szétrobbanok. Állandóan kívánom!!!!!!!!!
2015. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

#2 ha nem megy csendességgel meg jószívűséggel, akkor legyen az ember egy bunkó tahó állat, csak azért mert ez bejön a nőknek?


Ha ez így van, akkor egyedül élem le az életem, mert nekem olyan nő nem kell, akinek ez jön be!

2015. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!