Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adnak jeleket és kezdene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adnak jeleket és kezdenek flörtölni, olyan lányok akiknek van párkapcsolatuk? Mind ribi, vagy nincs jobb játékuk?

Figyelt kérdés
Már a nagyon sokadik alkalom,hogy egy lány elkezd beszélgetni velem, érdeklődik ,látszólag kedves, vigyorog a vicceken,aztán benyögi hogy például : ja és képzeld a párommal holnap megyünk moziba. Ilyenkor mondanám ,hogy rohadj meg a pároddal együtt :D de nem teszem ,csak csendben ,mindig egy világ omlik össze bennem, hogy mi a francért adta a "jeleket"hülyített eddig, minek állt velem szóba,ha úgyis van valakije ,rólam meg tudja hogy nincs. Direkt élvezkednek ezen a nők?

2015. aug. 3. 19:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Játszik. Aztán ha jobb vagy, mint az aktuális, akkor talán lecseréli rád. Tipikus probléma ez manapság. Az emberek képtelenek a monogámiára. Az más kérdés, hogy nem a másik az unalmas, hanem ő maguk, és erre nem jönnek rá, ezért cserélgetnek folyton, ahelyett, hogy lelkileg fejlődnének és rájönnének a valódi értékekre egy kapcsolatban. De gondolj bele, akit így ismersz meg, és esetleg otthagyja egy pár flört után a pasiját, hogy veled legyen, abban meg tudnál bízni?
2015. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
42%
Én azért nem hagynám annyiba ha már hülyít. Biztos megmondanám neki, hogy velem is jöhetnél moziba, mutatok én olyat amit a párod nem, aztán ha kikéri magának akkor meg megmondanám, hogy a buta kis játékaidról beszámolok a szeretett párodnak.
2015. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
45%
Ismered azt az érzést, amit akkor érzel, ha elmész egy tolószékes ember, vagy egy értelmi fogyatékos mellett? Tudod, amikor azt érzed, hogy "ßazki, de jó, hogy én nem vagyok ilyen". Egyesek elég keményen rászorulnak erre az érzésre, csak épp máshogy szerzik meg. Akikről te beszélsz úgy próbálnak hozzájutni ehhez, hogy szinglikhez mennek oda és az orruk alá dörgölik, hogy "háhh, nekem van valakim, neked meg nincs", ezáltal pedig egy apró sikerélményt élnek át, amitől jobban érzik magukat. Ez az érzelmi nyomorékokra jellemző attitűd, akiknek annyira szánalmas az életük, hogy csak ezzel képesek úgy érezni magukat, mintha letettek volna valamit az asztalra. Vedd úgy őket, mint a hülye gyereket, akit megvernek az iskolába, aki, ha hazaér kapásból megveri a kutyáját, hogy érezhesse, hogy ha a többi gyereknél nem is, de a kutyánál erősebb. Lelkileg sérültek az ilyenek, akik pszichológiai segítségre szorulnak, ergo, mint mentálisan beteg emberek nem vonhatóak felelősségre a tetteik miatt.
2015. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
"Érdeklődik, látszólag kedves, vigyorog a vicceken". Szerintem ez teljesen normális emberi viselkedés, nem flörtölés. Milyennek kellene lennie, ha nem akar semmit? Gonosznak, elutasítónak és komoly fejet kellene vágni, ha viccelődni próbálsz?
2015. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

bocsi, de milyen jelek?


az hogy valaki mosolyog, kedves, visszakérdez max annyit jelent, hogy nem nevelték parasztnak... nem kell mindent jelnek venni.

2015. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
32%

Azért ha egy lány egy fiúval elkezd beszélgetni, tehát kezdeményező, érdeklődő, látszik, hogy szívesen elegyedett beszédbe az illetővel akkor azért a legtöbb férfiben felmerül a miért kérdés.

Én sem megyek oda csak úgy lányokhoz beszélgetni meg viccelődni.

2015. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Van hogy beszóltam nekik,de nyomozni nem fogok senki párja után ,hogy árulkodjak. Annyit nem ér az egész. Majd rájön a szerencsétlen,magától,hogy milyen "kedves"nője van.


Annyi ilyen lyukra futásom volt rossz értelemben, hogy lehet egyből így kellene nyitni: Van párod? És ha nincs,szeretnél ? :D Akkor meg én leszek a nyomulós ,mert nem vagyok kíváncsi a hosszadalmas játszmáikra.

2015. aug. 3. 20:08
 8/35 A kérdező kommentje:
Mégis milyen jelek? ha kedvesnek tűnik ,mosolyog,beszélgetést kezdeményez ,reagál a viccnek szánt kétértelmű dolgokra ,illegeti magát ,nyafog például hogy jaj nem jól áll a haja,és várja a biztatást hogy de jó az, stb. Had ne soroljam. Direktben melyik nő jön oda ,hogy: "dugunk?" :) A hivatásos a kamionparkolóban.
2015. aug. 3. 20:13
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

De komolyan, mi a francot vártok? Ha szóba sem állunk férfiakkal, akkor mi vagyunk a bunkó, nagyképű, egoista pi.ák. Ha rögtön az elején megmondja az ember, hogy "figyu, van barátom", akkor a fiú van felháborodva, hogy "de hát ő nem is akart semmit".


Az, hogy valaki kedves és érdeklődő, az tényleg annyit jelent, hogy normális, nem egy tajparaszt.

2015. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%
Most az a bajod, hogy egy lány kedves veled? Mások itt rinyálnak, hogy állítólag a nők emberszámba sem veszik őket, téged meg az zavar, hogy normálisan állnak hozzád? Úgy látom manapság már arra is ráhúzzák, hogy ribi, aki kedves az emberekkel. Szép világot élünk. Ezek közül semmi sem volt jel, én is szoktam beszélni férfiakkal és ha vicces amit mond nevetek. Hát mekkora ribi vagyok, hogy egyáltalán hozzá merek szólni egy pasihoz. (Érezd az iróniát)
2015. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!