Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte mindenki megtalálja a lelki társát, csak én nem? Bele kell törődnöm hogy csak a nagymenő, belevaló nők érvényesülnek az életben?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy a velem egykorúaknak akik 24 évesek, szinte minden lány megtalálta a párját csak én nem. Elég gáz hogy eddig nem jutottam el egy fiúval sem a szexig mert kb 2-3 hét után szakítottak velem. Külsőre átlagos vagyok. Visszahúzódó, csendes, unalmas, sajnos kissé barátságtalan lány vagyok. Szóval nem vagyok egy belevaló nő, akiről a férfiak álmodnak. Társkeresőn próbálkoztam, de szinte egy olyan ember nem volt akivel szerettem is volna beszélni.
2015. aug. 3. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet
2015. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

"Társkeresőn próbálkoztam, de szinte egy olyan ember nem volt akivel szerettem is volna beszélni."


Ez a probléma, látod. Beismered, hogy nem vagy tökéletes, ami tök jó. De te se csak a tökéletest keresd. Állj szóba néha egy olyan férfival is, aki szintén nem nagymenő, hanem kicsit csendesebb.

2015. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont az hogy a nagymenők nem tetszenek.
2015. aug. 3. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy válogatsz. Ami természetesen szíved joga, de ha megoldást szeretnél a problémáidra, akkor ne tedd. Ez az én véleményem.
2015. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, én is ugyanebben a cipőben járok, és igen, mindenkinek a belevaló "vadmacskák" kellenek, a szürke "kiscicákat" meg senki sem veszi észre. Hozzám sem jön oda soha senki, nem is tudom már, hogy mivel hívhatnám fel magamra a figyelmet, kihívó sminkkel, öltözködéssel talán, de az úgy túl erőltetett lenne, és nem érezném úgy jól magam. Nekem is elegem van, körülöttem is mindenkit eljegyeznek vagy elvesznek. A szolid, csendes lányokra meg senki rá se bagózik. :(
2015. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Nézzétek, nekem az a benyomásom, hogy nincs olyan nő, aki iránt ne érdeklődne legalább egy férfi. Azt javaslom, neked is kérdező, meg neked is utolsó válaszoló, hogy próbáljatok meg nyitni, és meglátni a jót olyan férfiakban is, akik első ránézésre nem jönnének be.
2015. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy a szolidabb fiúkat keresem, de már többször jártam úgy, hogy pont az ilyen fiúk akartak az első adandó alkalommal rám mászni, amiből én nem kértem...
2015. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek a kérdésbe, de mégis hol keresitek a szolidabb fiúkat? Csak mert egyszerűen nem tudok rájönni. Írjátok, hogy nem találtok senkit, meg így meg úgy, de a gyakorlatban elérhetetlenek vagytok.
2015. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mumusan ***** válasza:

Amíg ezzel a véleménnyel vagy magadról, addig nem is fogsz találni magad mellé valakit.

Miért is választana téged bárki is? Erre gyúrj rá!! Fejleszd a személyiségedet. Akár könyvekkel, vagy coaching-al. Juss el addig, hogy legalább 3 dolgot tudj mondani magadról hogy miért Te vagy az ideális a számukra.

2015. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem kérek képet, de szívesen beszélgetnék Veled.
2015. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!