Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek (! ) miért könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek (! ) miért könnyebb "felszedni" egy férfit mint egy nőt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy még férfiként is egyszerűbb lenne egy férfival, mint egy nővel összehozni egy dxxást. Vicces de heteróként is már többször kaptam kisebb-nagyobb ajánlatokat nem annyira heteró férfiaktól, nőktől viszont ez nem jellemző.


Először arra a (hibás) következtetésre jutottam hogy a férfiak jobban szeretik a szexet, mint a nők.

Most úgy gondolom hogy a nőnek több kell egy szimpla fizikai kapcsolatnál hogy jól érezze magát, még akkor is ha csak egy egyéjszakás kalandról van szó, így "igényesebbek", válogatósabbak.


Ti mit gondoltok? Kérlek csak a véleményetek írjátok le, nem érdekelnek "kutatások" csak az hogy ki hogyan vélekedik.


Nemet és kort írjatok, köszi.



2015. aug. 4. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy Nő könnyebben tud szexpartnert találni mint egy férfi, viszont egy komoly kapcsolatnál már nem ilyen egyértelmű a helyzet. A Nők által kezdeményezett kapcsolatok ritkán tartósak...persze van kivétel.

37F

2015. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege hogy "Miért?"
2015. aug. 4. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

A férfiaknak jobban hiányzik a szex. A nők nagy része évekig is jól elvan szingliként, válogat és válogat elutasít,mert nem hajtja őket annyira az egész. A szexet mint valami kegyet osztogatják. Persze vannak kivételek.

A férfinak meg kis túlzással aki megáll és nem bűn ronda azt már dugná is meg.

2015. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de sose vágytam szexkapcsolatra, pedig nagyon sok lehetőségem lett volna (társkeresőkön, míg próbálkoztam ezekkel az oldalakkal, a kapott ajánlatok többsége csak ilyen volt, nyíltan vagy burkoltan...).

Viszont párkapcsolatot létesíteni AZZAL, akit tényleg akarok (én nem röppenek rá sok emberre, hogy majd kialakul, egy kiszemeltem volt mindig, aki iránt már többet éreztem adott esetben, és olyankor más nem játszik, ez van most is, szerelmes vagyok valakibe, más nem érdekel, csak ő), azt nem érzem olyan könnyűnek, több kudarcom volt, mint sikerem, hogy a mostani hogy alakul, azt még nem tudom, de nem vagyunk közömbösek egymásnak.

2015. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Ha ajánlatot kaptál más pasiktól, az azt is jelentheti, hogy rejtett biszex vagy, mert normál heterók nem kapnak azonos neműektől ajánlatot.

Másodszor egy nő családalapításragondoskodásra van "beprogramozva", így tartós célra jól megnézi, hogy kit keres. Személyszerint még nekem sem volt egyéjszakás kaladom, nem hiányzik és nincs is igényem rá. QA nők érzelmes lényeg, ha nem szerelmes, valamilyen szinten akkor is muszáj vonzalmat éreznie, valmi érzelmi

pluszt a szexhez.

2015. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocs, lények
2015. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Ha ajánlatot kaptál más pasiktól, az azt is jelentheti, hogy rejtett biszex vagy, mert normál heterók nem kapnak azonos neműektől ajánlatot. " - Ez hülyeség.
2015. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5

Úristen, ha ennyi eszed van minek válaszolsz?

2015. aug. 4. 22:40
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdés összetett. Egyrészt tudni kell, hogy a férfi agyban 4 akkora helyet foglalnak el a fajfenntartási funkciók, mint a a létfenntartáséi. A nőknél ez az arány fordított. Ergo a férfiak jobban és többször kívánják a szexet.

Ugyanakkor azt is tudni kell, hogy a mai fiatalok a számítógép zsínórjaiba gabalyodva cseperedtek. Nem játszottak papaásmamást a szomszéd kislánnyal, nem ismerték meg a lányok gondolkodását, lelkivilágát. Férfiaggyal közelednek egy nőhöz, eleve kudarcra ítélve ezzel az ismerkedési kísérletet. Ha ugyanígy egy férfihoz közelítesz, mindent úgy fog érteni, ahogy mondtad. Ezért több az esélyed.

2015. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*férfi agyban 4x akkora
2015. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!