Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek (! ) miért könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek (! ) miért könnyebb "felszedni" egy férfit mint egy nőt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy még férfiként is egyszerűbb lenne egy férfival, mint egy nővel összehozni egy dxxást. Vicces de heteróként is már többször kaptam kisebb-nagyobb ajánlatokat nem annyira heteró férfiaktól, nőktől viszont ez nem jellemző.


Először arra a (hibás) következtetésre jutottam hogy a férfiak jobban szeretik a szexet, mint a nők.

Most úgy gondolom hogy a nőnek több kell egy szimpla fizikai kapcsolatnál hogy jól érezze magát, még akkor is ha csak egy egyéjszakás kalandról van szó, így "igényesebbek", válogatósabbak.


Ti mit gondoltok? Kérlek csak a véleményetek írjátok le, nem érdekelnek "kutatások" csak az hogy ki hogyan vélekedik.


Nemet és kort írjatok, köszi.



2015. aug. 4. 12:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A médiának köszönhetően mára divat lett búzának lenni. Ezért vannak egyre többen és gátlástalanul nyomulnak bárkire. Már csak egy lépésnyire vagyunk attól az állapottól, hogy ha a férfi nem akar férfivel szexelni akkor homofóbnak bélyegzik meg. Ma még csak azok a homofóbok akiknek ez az álláspontjuk.
2015. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!