Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ugye szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ugye szerintetek is könnyebb elsős csajokat felszedni így új tanév elején?

Figyelt kérdés
Ti is ilyenkor mindig kicsit izgatottak ,vagytok vajon milyenek lesznek az ideiek ?;D
2012. aug. 7. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont most megyek 9.-be. Kezdek félni a perverz felsősöktől. Kösz kérdező.:DD
2012. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3x is voltam gólya, de nem jellemző, hogy nyomulnak a srácok, csak a gólyatáborban volt ilyenre példa.
2012. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most mi van? nem vagyok perverz :D De azért félhetsz ;D
2012. aug. 7. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem könnyebb vagy nehezebb, mint máskor.
2012. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első válaszon jót nevettem :D hisz én is most megyek 9.-be :D
2012. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Épp most leszek 10.es. :D Haverommal már lebeszéltük, hogy megszaglásszuk a friss húst. :D
2012. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én idén leszek 9.-edikes:D És őszintén, várom hogy milyen csajok lesznek:D
2012. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néhol az idősebb csajok is körülnéznek a 9.-edikes srácok között!:D Nem csak a fiúk nézik meg a felhozatalt!:D
2012. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én most megyek 10.-be és lány vagyok..attól függ milyen suliba mész..Nálunk a suli 3/4-e fiú ..

Mikor mentünk a folyosón guvadt a szemük a fiúknak...engem személy szerint rohadtul idegesített...Aztán mikor bement a terembe 3 srác,az egyik a másikat meglökte és rám mutogatott..na akkor meg még idegesebb lettem..Én ezt olyan primitívnek tartom:D Mármint én nem a külsősége alapján választok..Tőlem nézhet akárhogy is ki az a srác ha egy tapló és csak barátnőre hajt..mármint ránézek és "Járunk?"..ez..nekem gáz..na mind1:D

16/L

2012. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!