Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg miért olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg miért olyan lányok szájából hallani azt, hogy nem fontos egy jó külső, nettó 250 ezer ft, nagy baráti társaság stb egy férfiban, akik pont ilyen férfiakkal járnak?

Figyelt kérdés
Bort iszik és vizet prédikál. De nagyon sok ilyet ismerek. Sajnos. Hány és hány olyan női ismerősöm van, akik ezt mondják, tök átlagos a külsejük és az intelligenciájuk is, mégis orvossal, gyógyszerésszel, egyetemi tanárral, vállalkozóval járnak, akik még jól is néznek ki e mellé. Milyen ilyen a legtöbb?
2015. aug. 4. 23:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem árulkodik. Sajnos nekem csak egy barátom van. Az ember agyának van egy része, úgy nevezik, hogy Amygdala. Az felelős a szociális képességek kialakításáért. Én eléggé aszociális vagyok, hiába teszek ellene, nincs több barátom. Van amiről nem tehet egy ember.
2015. aug. 4. 23:57
 12/19 A kérdező kommentje:
Valami 155 ezer ft az átlagkereset itthon, ebben viszont benne van a felső tízezer is, aki 1,5-7 milliókat tesznek zsebbe havonta. Gondolom, ha ők nincsenek benne, akkor tényleg nettó 120 az átlagbér itthon. Vagy lehet sokat is mondtam.
2015. aug. 4. 23:59
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

Egyetemi tanár bruttó 256e fizetést kap, a részmunkaidős pedig bruttó 165e-et. Nem vonzó anyagilag, tehát unalmas személyiség!


A külső, a baráti társaság mérete és az intelligencia mérete pedig nincs fizetéshez kötve.


Igazad van a versenyzők rangsorát a fizetés/külső---barátok száma---intelligencia szerint állítják fel.

2015. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én ált. iskolai tanárként kapok bruttó 237 ezret. Egy középiskola még többet, egy egyetemi meg br. 300 felett kereshet.
2015. aug. 5. 08:27
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem sose volt fontos az, hogy mennyit keres, kinézet meg....hát bnőim mindig szekálnak vele, milyen ízlésficamom van pasik terén, dehát ha nekem az olyan típusok jönnek be....Érdekes, h pont most kerültem egy olyan helyzetbe, h egy helyi viszonyokhoz nézve jobb módú srác udvarolt, de mikor megismertem, semmit nem tudtam róla. Nem is tul eszes, elég csúnyácska is, de nekem valahogy mégis bejött....bnőm meg végig ilyeneket kérdezett, h mi a francot eszek rajta, oké h pénzes, de am meg fuj... sose tudott érdekelni a vagyona, ott is hagytam azt a "gazdag" srácot is, mert egy idő után elkezdett bunkózni...pedig hát pénzes volt...
2015. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Én mindig azt mondtam, h nem érdekel a pénze, csak szeressen, legyek én az első neki és egy évben egyszer vigyen el nyaralni XD Nem kell külföldre, elég ha csak egy pár km-re... Erre bnőm rávilágított, h a nyaraláshoz is pénz kell...és igaza van. Erre mondtam, h jo, ha nincs annyi pénzünk, akk elég ha csak néha elvisz fagyizni, vagy sütizni a helyi cukiba, esetleg pizzázni vagy valami. De ha belegondolok, most se megyek el, mert brutálisak az árak! Egy nőben mindig benne van sztem, h kell neki, h a ffi elvigye ide-oda, vegyen neki néha ajándékot, én is szeretem...nem vagyok egy anyagias típus, de azt be kellett látnom, h van benne valami, amit bnőm mondott és annyira mégsem lényegtelen a pénz...
2015. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért egy évben egyszer egy Balcsis meg plusz egy Velencei-tavas 1-1 hetes nyaralás az én részemről is belefér. Bár lehet a kettő árából 1 hét Horvátország is kijön, de oda nem tudom az utat, nem tudok oda elvezetni :D
2015. aug. 5. 09:32
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy pontozgatsz, ahogy akarsz, de a szerelem nem a pénztárcát vizsgálja. A külső meg annyiban számít, hogy neked jöjjön be, aztán lehet, hogy a barátok meg a fejüket fogják, hogy mit eszel ezen a bányarémen, miközben neked ő a legtökéletesebb úgy, ahogy van.


A szüleim között, mint írtam, nagy a jövedelembeli különbség, de amikor megismerkedtek, nem így volt, akkor még mindketten jóval szegényebbek voltak, nem volt anyagiakban bővelkedő gyerekkorom. Az évek során alakult ki ez a különbség, ahogy apám szakmailag egyre jobb helyzetbe került, és élt a lehetőségeivel (senkit nem kellett eltaposnia érte, egyszerűen csak jó szakember a szakterületén, akit megbecsültek). Ki az a hülye, aki azt mondaná, hogy inkább marad szegény, ha legálisan előrébb juthat anyagilag és szakmailag is, főleg, ha szereti is, amit csinál? Az, hogy anyám szakterületén jóval kevesebb a bérezés, és kisebb mértékben van esély növekedésre, nem anyám hibája, így is eléggé el vagyunk maradva a magas európai bérektől, ezen törjék a fejüket a Nagy Házban a Duna mellett.


Nincs ésszerű magyarázat rá, hogy kibe szeretünk bele, voltam már szerelmes nálam szerényebb anyagi körülményekkel rendelkező férfiba is. Viszont ő nem sajnáltatta magát a helyzet miatt, hanem igyekezett alkalmazkodni, és figyelni a lehetőségeket, hogy amint tud, előrébb jusson. Ez benne kell, hogy legyen egy emberben, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő, ha nem másokon akar élősködni. Akiben ez nincs benne, azt nem tudom tisztelni semennyire sem, én nem fogok eltartani egy nyavalygó élősködőt, akinek büdös a munka (akkor sem, ha én viszem el a következő rekord lottónyereményt).

Nem az érdekel, mennyit utalnak neki havonta, de az igenis fontos, hogy legyen számára értéke az elvégzett munkának, szóval ne legyen természetes, hogy jön a pénz valahonnan, akkor sem, ha van bőven, mert bármit hozhat az élet. És fontos, hogy legyenek céljai, tervei, és ne csak álmodozzon a sült galambot várva, hogy de jó lenne, ha, hanem tegyen is értük.


A szüleim szó szerint a nulláról indultak, egy szobából, még az esküvőn kapott pénzt is a szüleiknek adták, hogy ne maradjanak teljesen pénz nélkül az esemény után (még úgy is, hogy anyukám ruhája apám egyik nővéréé volt, azt alakították át, tehát arra nem kellett költeni, a menüt és a sütiket a falu dobta össze, szóval nem verték hú de nagy költségbe magukat annyira, mint manapság). Ha ők képesek voltak onnan felépíteni azt az életszínvonalat, ami ma megvan (apám már nyugdíjas, és elég jó nyugdíja van, hála a karrierében elért sikereinek), akkor én is képes leszek rá, ha úgy alakul, miért kellene mások zsebében kutakodnom... Én megtanultam a szüleimtől, hogy előre lehet jutni, ha az ember nem hagyja magát lehúzni, tulajdonképpen már volt alkalmam alkalmazni is, sikerrel.


Aztán ha valaki történetesen olyanba szeret bele, aki jobban áll, hát aztán, most csak azért nyomja el az érzéseit, hogy ne szólják meg? Kit érdekel, mit szólnak mások, ha igazán szerelmes vagy? Ha te beleszeretnél valakibe, aki nem a te anyagi szinteden áll, és kölcsönös lenne, elutasítanád csak azért, mert nem egy szinten vagytok, csak azért, mert mások talán megkérdőjeleznék az érzéseiteket? Ha igen, akkor bolond vagy.

2015. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert ilyenek a mai nők, undoritóak, csak a pénzre hajtanak meg a brad pitt rosszfiúkra , szánalmasak..
2015. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!