Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyanokat, akik annyira berendezkedtek a szingli életmódra, és annyira jól érzik ebben magukat, hogy ezért is nagyon nehéz lenne számukra a váltás?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan felnőtt nőkre (vagy persze olyan felnőtt férfiakra) gondolok, akiknek az életmódjuk, korábbi kapcsolatuk kudarca, gondolkodásuk egyedülálló életmódra ösztönözte őket, aztán láthatóan jól érzik magukat így, egyre nehezebben tudnának változtatni, és ez akadályozza egyre jobban a párkapcsolat kialakulását. Ha igen, láttok-e náluk esélyt mégis a változásra? Hogyan lehet egy ilyen élethelyzetből mégis kilépni?

2015. aug. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A valaszom lehet, de csak abban az esetben erdemes ha az illetovel jobb kapcsolatban mint amugy egyedul. Engem kulonosen megterhel egy parkapcsolat, mindig azt lesni mikor lesz vege vagy mikor lep felre. En ezert nem is kezdemenyezek parkapcsolatot. Maradok a csajozasnal, ott tudom ha velem van epp abban a momentummal, ha ugy alakul aznap ejszaka ugy sem lesz massal. Holnap meg mar nem erdekel mit csinal es kivel
2015. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én alapvetően jól érzem magam egyedül, de egy nagy szerelemért persze hajlandó lennék változtatni (ha igazán szerelmes lesz az ember, akkor ez nem is "hajlandóság" kérdése, hanem természetes), és nem hiszem, hogy nehéznek érezném a váltást. Inkább arról van szó, hogy az idő előrehaladtával óhatatlanul egyre magasabbra helyeződik az a bizonyos "mérce" (noha igyekszem nyitott lenni), hogy milyennek kell lennie annak a párkapcsolatnak minőségileg, hogy azért feladjam a jelenlegi életvitelemet.
2015. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyedüllétben és párkapcsolatban egyaránt jól tudom érezni magam. Megtanultam, hogy ne másoktól tegyem függővé a boldogságomat, így ha úgy alakulnak a dolgaim, egyedül sem sírom tele a párnámat álmatlan éjszakákon. Szerelem nélkül képtelen vagyok párkapcsolatra, és ha nincs ilyen ember éppen, akibe szerelmes vagyok és összejövünk, mert kölcsönösen egymást akarjuk, akkor értelmetlennek tartom, hogy csak azért legyen kapcsolatom, hogy ne legyek egyedül. Megtaláltam az egyedüllétben is az elfoglaltságot, szórakozást, és nem okoz problémát váltani, ha összejön egy kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolat.
2015. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen voltam. Folyamatosan ismerkedtem akkoriban, de mindenaron nem akartam parkapcsolatot. Egyszeruen nem volt kozos jullamhossz. Elveztem az eletet egyedulallokent. Sokat sportoltam, olvastam, dolgoztam. Aztan jott a mostani elettarsam. Vele meg van a kozos hullamhossz. Egyforma hobbijaink vannak, nem kell magyarazkodnom miattuk. Nem fog vissza a szexben. ( Egymassal szexelunk mindig.) Sokat flortolunk egymassal es kol tudjuk magunkat erezni a programokon is! Egyszeruen olyan oldott a hangulat. Fesztelen. Ilyet meg nem tapasztaltam parkapcsolatban. N
2015. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tom h lehet kilépni belőle mivel nem is akarok.

A korábbi kapcsolatom cirka 6 éve volt.

Megmondom őszintén nekem nem is hiányzik. Senki se nyaggat a hülyeségeivel h mér ez mér az.... ???

Azt csinálok amit akarok és perr pill a diplomamunka épp elég energiámat veszi el.


Szal nekem ez így most pont jó.

27 F

2015. aug. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!