Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli 22 éves férfi hol tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 22 éves férfi hol tud ismerkedni Pesten komoly kapcsolat kialakítása érdekében?

Figyelt kérdés

állítólag helyes vagyok (nem tartom annak magam igazából), magas, sportos, viszont kicsit félénk


neten nem akarok ismerkedni, ahogy itt sem, ezért kérem ne küldjön senki privátot


2015. jún. 28. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ok. Nem küldök:-)
2015. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Interferencia ***** válasza:
Nőtöbbségű társaságban.
2015. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy se küldött volna senki,ekkora önbizalmad ne legyen :D
2015. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 köszi, de hol? O.o

#3 sajna hasonló jellegű kérdésre egy páran írtak, és kellemetlen "lerázni" ilyenkor az embert

2015. jún. 28. 10:44
 5/7 Interferencia ***** válasza:
4: Én is csak eddig jutottam. :D
2015. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ ki állítja ezt, mert ha tényleg jól néznél ki nem tudnád magadról levakarni a nőket.


Komoly kapcsolatot pedig csak akkor tervezgess ha van egy goromba havi jövedelmed és egy balatoni nyaralód (ebben a korban még lehet az ősöké).

2015. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Gondolom lánnyal akarsz ismerkedni.

Ha sportos vagy akkor sportolás közben(sportoló társakkal).Közösségben ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak.(keress egyet)

Ha vallásos vagy akkor a (egy)gyülekezetben.

2015. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!