Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha valaki nagyon egoista, de mégis kell neked az illető?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

-Te egoista vagy?

-Éééén?

2011. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az ego egyszer csak áll száll....ha jó hatással van rá az illető...meg lehet változni..
2011. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kérdés az hogy mit értesz egoista alatt?mindenkinek más az egoista...
2011. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán, azaz nem teljesen ideillő, de megteszi:

Vagy megszoksz, vagy megszöksz...

Azt hiszem ez inkább:

Akár megszoksz, akár megszöksz...

Az a külünbség, hogy a "vagy" választási lehetőség, az "akár" pedig arra utal, hogy(ebben az esetben) bárhogyan is döntesz, a végeredmény úgy is az, hogy ő egoista...Csak rajtad múlik!

2011. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

egoista alatt értem pl,hogy nagyon tisztában van magával,olyan csípkelődéseket mond,amiben azt hangsúlyozza,hogy ő milyen jó..teljesen úgy jön le,hogy úgy gondolja ő a megtestesült tökély. így értettem


utolsó köszi :)

2011. dec. 9. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
hát vannak akikre lehet hatni...ez emberre válogatja szerintem..de az ilyeneknek általában pont hogy kisebbségi komplexusuk van és ezzel próbálja palástolni a dolgokat..vagy valamit kompenzálni,többnyire ez van a háttérben..
2011. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le lehet törni a szarvát az ilyeneknek..
2011. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az ilyenekkel szoktam úgy flörtölni, h kigúnyolom és már nem akkora Jani....
2011. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!