Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szólnak meg a csúnyaságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak meg a csúnyaságom miatt?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, amikor lányok közelében megyek el, hogy mondják egymásnak "fúj de csúnya az a fiú", vagy úgy tesznek mint ha hányni akarnának (öklendeznek). Erre mi szükség van? Én is tudom, hogy ronda vagyok és nem volt barátnőm sem sosem, nem kell az orrom alá dörgölni, pláne nem így.
2015. aug. 6. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet. A saját hibáikkal nem mernek szembenézni, ezért inkább máséira figyelnek. :)
2015. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez kamu. Egy lány/nő sem viselkedik így. Biztos, hogy nem előtted mondják, hogy milyen ronda vagy...
2015. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Jaa multkor lattam par sracot, ok meg majdnem halalra rohogtek magukat, egy tulsulyos non. :)

Nem kell az ilyen elki nyomorekokkal foglalkozni, egyik nembol sem.

2015. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem előttem mondják. De elég jó hallásom van. Mondjuk ülnek egy padon, én pedig tőlük 20-30 méterre sétálok el, meghallom ahogy halkan közlik ezt egymással.
2015. aug. 6. 19:20
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Olvasni is rossz volt, de tudod kikből nézem ki eme kedves szavakat? Nagyon fiatal, téglaszemöldökű, mindenen vihogó lányokból.

Nem tudom, hogy miféle emberek húznak le Téged, de ne szívd mellre, mást nem tudsz tenni. :)

2015. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Pedig pontosan elhihetitek,mert velem is történt már hasonló,csak az egyetemen...

Jöttek szembe,és mikor mellettem mentek el,közben rám néztek,és mondta az egyik csaj a többinek,hogy nézzétek már megint itt van ez a nyomorék gyerek,nevettek rajtam,aztán továbbmentek...

24/F

2015. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A lányok inkább kinevetni szokták a ronda fiúkat vagy szánakozó arcot vágnak hozzá, de megjegyzéseket ritkán tesznek. Persze kivételek és beképzelt libák mindig vannak.
2015. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha a csúnyaságod ellen tudsz tenni, hát tegyél!
2015. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű. Na ilyen lányokkal nem érdemes összejönni, mert rosszindulatúak. Inkább tartanák magukba, vagy úgy beszélnének róla, hogy senki ne hallja.
2015. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mégis mit tegyek ellene? Vicces vagy.
2015. aug. 6. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!