Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyam romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem olyam romantikus könyveket mondani amik átlagos tinikről szólnak, vámpírság, varázslás és halhatatlanság nélkül?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy sok természetfeletti szerelmi történetet olvastam.. Mégis jobban megfogtak az olyan történetek mint a Szent Johanna Gimi, az Anna és a francia csók, a Lola és a szomszéd srác... Remélem értitek:)

2015. ápr. 3. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Tehát igénytelen szemetet akarsz. Értem.
2015. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Adolf Hitler:Mein Kampf
2015. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ha értelmes könyvet akarsz, akkor A könyvtolvajt olvasd el.
2015. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan igénytelen szemetet szeretnék. Hiszen ami neked nem tetszik az csak az lehet.
2015. ápr. 3. 20:18
 5/14 anonim válasza:
100%
Szia, én imàdom az összes Susan Elizabeth Philips könyvet! Csak ajánlani tudom. Ha szeretnéd le is tudod tölteni PDF ben majdnem az összes konyvét.
2015. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3.

Majd sort kerítek arra is:)

2015. ápr. 3. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Szilvási Lajos regényei, bár régiek, de nagyon jók!!!Pl. az Egymás szemében..Érdemes elolvasni..Ne csak külföldi íróktól olvass..:)
2015. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Sarah Dessen: Altatódal című könyvét, Justina Chen Headley: Iránytű önmagamhoz, Jay Asher: Tizenhárom okom volt..., Gayle Forman: Ha maradnék (és a második része: Hová tűntél?).

Ezek a könyvek engem nagyon megfogtak, hiába szólnak tinikről, van mondanivalójuk (Már csak a kommentelők miatt is igyekeztem ilyeneket mondani :)).

(A Tizenhárom okom volt... című könyvhöz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy csak akkor olvasd el, ha elég érettnek találod hozzá magad, mivel egy öngyilkos lányról szól).

2015. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm:) olvastam ebből párat, például a tizenhárom okom volt-ot. De a többibek utána nézek:)
2015. ápr. 3. 22:31
 10/14 anonim válasza:
Kathryn Lamb könyveit tudnám ajánlani.
2015. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!