Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki érti a nöket? De most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a nöket? De most komolyan.

Figyelt kérdés
A minap fell tettem egy kérdést képel együt . mindenkinek ugyan az volt szinte a válasza. Ezel nincs semmi gondom sött. De akkor ne mondják azt hogy a külsö nem fontos csak a belsö. Olyanok ba kötöttek bele mint hogy mind a 3 feltöltött képen trikoba vagyok és hogy edzek akkor biztos agresziv vagyok. Meg hogy túl izmos vagyok 72 kg vagyok.meg hogy rossz fiúsan nézek ki. Régen mindenböl ez fojt hogy izmos rossz fiú a menő. Ne értse félre senki nem azért kezdtem edzeni hogy több/szebb nöim legyenek. Csak ne irják itt vagy mondják hogy nekik a belsö a fontos :) köszi hogy végig olvastad
2015. aug. 8. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ki érti a férfiakat... feltesz pár izompólós képet, aztán csodálkozik, hogy nem látják meg a szépséges belsőjét a külsőn túl...


(Egyébként helyesírásra még gyúrhatnál, mert az is ad rólad egy bizonyos képet... és nem túl előnyöset.)

2015. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Összesen 24 helyesírási, illetve egy komoly nyelvhelyességi hibát találtam a fenti 5 sorban. (Az enyhébbeket nem is számoltam.)
2015. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Blade Bone ***** válasza:
19%
Háhh :D pont azok az agresszívek lányok, akik nem sportolnak meg semmi, nincs miben levezessék a feles agressziót vagy energiát. Ez még viccnek is rossz volt. :D És egyébként még az is fura, hogy mondja sok lány, hogy igen, nem számít a külső, meg barátkozni is lehet stb. .. . De mikor ír nekik az ember, kiderül, hogy a csúnyák még barátnak se kellenek.Na ez a nem mindegy. Az ilyen felfogású nőket nem is akarom megérteni. :D
2015. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első kétt hölgynek kőszönőm a választ. De itt is az a bajotok hogy trikos kép. Kérdem én miért? Igen büszke vagyok amit a kinézetemel elértem meg nyár van. 58 kg voltam most vagyok 72 3 éve folyamatosan figyelek a kajámra meg mindenre, hogy ne lenne büszke az ember. Tudom nem mondtátok de ezt de ezért is vagyok NYÁR-on triko ba .
2015. aug. 8. 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
nem is kell érteni mindent a világon, mert akkor becsavarodsz. :D jóban kell simán lenni velük, mert náluk van az összes punci. :) amúgy a helyesírásra kellene gyúrni tényleg, neked nincs pirossal aláhúzva, ha rosszul írod a szavakat??
2015. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 omba ***** válasza:
100%
Jó, hogy edzel, de úgy tűnik ezen túl te se sok érdekeset írsz magadról.
2015. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Láttam a kérdésed...


Most nem értelek.

Feltettél egy képet. Mégis mi alapján kellett volna véleményt alkotniuk?? A képen nem látszódnak a belső értékeid. :)


Nem bántásból, de nem tetszhetsz mindenkinek...Volt pár nő, aki itt 3 kép alapján (rossz) véleményt írt rólad. Nekik pont nem tetszettél. Ez még nem a világ vége.

2015. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
A helyesirasod botranyos. Meg olvasni is fajt amit oda okadtal a zold savba. Ilyen buta, primitiv ferfi akkor se kene ha az utolso himnemu eloleny lenne a Foldon. Inkabb tanulni kene a gyurma gyuri helyett azzal tobbre mesz.
2015. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
jajjj
2015. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Először is én nem vagyok nyelvtannáci, de ismerkedésnél azért számít a temérdek helyesírási hibád.


Másrészt én se írnék neked vissza. (Ha még aktuális a kérdés.) A trikóban vagy izombólóban feszítő férfiak számomra a férfi megfelelői annak, amikor egy nő kiteszi mindenét. Mit von le egy férfi, ha egy nő kirakja a mellét? Azt, hogy jó csaj, de nyilván egy ri... Ugyanez. Izmos vagy, de nyilván a külsőségekben találod meg a lényeget. ha te magad is a külsődet mutogatod, nyilván olyan vagy, mint a ri... nő, aki kiteszi a mellét, csak férfiban. Aki izompólóban fotózkodik, legtöbbször Nike cipős, izomagyú, 2-ig számolni nem tudó srác, mint a Csöpi az Észbontókban. Ezt alátámasztja a helyesírásod.

2016. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!