Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, a vékonyság hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, a vékonyság hátrány jelent a párkeresésben férfiak esetén?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 21:11
 1/9 anonim válasza:

Szerintem csak akkor, ha téged zavar, hogy vékony vagy. Ha vékonyan is magabiztos tudsz lenni, akkor szerintem nem számít. Ha viszont alapvetően nem vagy magabiztos, vagy zavar az alakod, akkor mindenképp előnyösebb lehet, ha kondizol vagy sportolsz valamit.


Egyébként nézd meg, hogy azok a csajok, akik neked tetszenek, milyen kinézetű férfiakkal járnak.

2015. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyenről még nem hallottam
2015. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hiába sportolok, kondizok, nem izmosodok, nem is szálkásodok, pedig akármelyikkel kibékülnék. És izmosabb férfiakkal jár a legtöbb nő:S
2015. aug. 8. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy nálam nem jelentene gondot!
2015. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a vékony pasik is tetszenek. Csak ilyen barátaim voltak még, de a vékony alatt nem véznát értek.
2015. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a vékony pasik. Ez persze nem jelenti, hogy csak a kisportolt, izmos jó, mert volt már mackós barátom is, de nekem a vékony kifejezetten nem tetszik.
2015. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha nem tetszettek a vékony férfiak. Mondhatni ez volt az egyetlen alkat, ami inkább taszított és a mai napig nem a zsánerem.

Ehhez képest életem legnagyobb szerelme igencsak vékony volt, mikor megismertem, mégis megtetszett, vonzónak találtam, beleszerettem.

2015. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hardgainer vagy.

Olvasgasd a Sárga kapszulát, picsogás helyett.

2015. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kap egy üveg sört, aki felpofozza a nevemben a magas vékony srácot.
2015. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!