Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan nő, aki évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nő, aki évek óta egyedülálló és abszolút sikertelen a párkeresésben, az selejt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 00:48
1 2 3 4
 1/32 WheneverYouWant ***** válasza:
12%
Meglátjuk, beszélgess velem :)
2015. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ilyen nincs, hogy valaki selejt. Mindenki más élethelyzetben van, mindenkinek máshogy jönnek a dolgok.
2015. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
A selejt az túl végleges szó. Mondjuk inkább hogy még nem sikerült párt találnia. Kivéve ha már 40 éves vagy, akkor kimarad a "még". Utána is lehet párod, csak sok gyereked már aligha lesz.
2015. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de most valószínű, hogy rád fog írni egy f,,.szfej és chat-re hív...
2015. júl. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Akarsz csetelni?
2015. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Lehet, hogy csak túl introvertált, és a sok csalódás miatt tudat alatt is elkezdi óvni magát az újabb csalódásoktól, ezért az ismerkedései is úgy alakulnak, hogy végül zátonyra futnak. Ne erőltesd a dolgot, és elvész a negativitás.

"Amivel nem foglalkozunk, az elvész". Brian Tracy

2015. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok fiúban. Innen már csak felfelé van.
2015. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ha olyan igényei vannak hogy a szomszédos galaxisokig ér el a teljes lista, és emiatt van egyedül, akkor már meg is van a sikertelenség oka...
2015. júl. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
3 éve volt az utolsó normális párkapcsolatom, azóta csak barátok extrákkal. Én döntöttem így, mert nem vagyok hajlandó csak azért összejönni valakivel, hogy párkapcsolatban legyek. Magasra tettem a mércét és nem vagyok hajlandó lentebb tenni. Csak olyannal fogom összekötni az életem, akivel tökéletesen összeillünk, és ha nincs ilyen, akkor inkább maradjak egyedül. Én nem érzem magam ettől selejtnek. Sőt, élvezem, hogy önálló és független személyiség vagyok, és nem xy csaja/barátnője/menyasszonya... Ha egyszer lesz párkapcsolatom, abban is fenn fogom tartani a saját személyiségemet és a magánéletemet. Ha ezt nem tartja tiszteletben, akkor mehet utánfutót keresni. Mert én nem leszek az. Rengeteg barátnőmet
2015. júl. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!