Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 100 elszöktem volna...

Már 100 elszöktem volna otthonról! Anyu azért ordítozik velem mert nem talál valamit!? Ha kiakad a munkahelyén miért velem ordít? És az 1 éves hugom napi szintem velem van és ha anyu hazaér akkor is ordít velem? Ennyire idegesítő lennék?

Figyelt kérdés

amikor természetismeretből 3 kaptam a földrajz témából 10 percig ordított velem és apu a telefonon keresztül hallotta

és mikor ezt megtudta a következőket mondta : Te buta gyerek ennyire nem lehetsz alattomos olyan vagy mint az apád


és ezt csinája minden héten 3 szor



2014. aug. 23. 11:35
 1/1 anonim válasza:
A feszültség a legkisebb ellenállás felé törekszik. Ami azt jelenti, hogy tudja (tudatalatt), hogy irányodból passzivitás várható és ezért feléd a benne felgyülemlett feszültséget kiadhatja. Ha képes volnál teljes mértékben nyugodt maradni miközben ő ordibál, szépen lágyan válaszolni az kiabálásra, észrevenné magát, hogy mekkora barom.
2014. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!