Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy sohasem találok olyan férfit mint az exem?

Figyelt kérdés
Annyira tökéletes volt, nagyon harmonikus kapcsolat volt. Senkit nem ismertem azóta aki annyira megfogott volna mint ő. Ez évek óta így van, hogy lehetne ezen valtoztatni?
2015. aug. 10. 19:25
 1/8 veteran1978 ***** válasza:
Ha annyira nagyon tökéletes volt és harmonikus,akkor miért szakítottatok????????????????
2015. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza hozzá. Ha minden ilyen tökéletes volt, nem kellett volna szakítani.
2015. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Ha olyan fain volt, miért lett vége? Te nem voltál fain vagy hogy?


Ezt nem értem. Én áldom az eget, hogy nem olyan mint az ex az párom, bár akadnak hasonlóságok. De ha teljesen olyan lenne, akkor maradnék egyedülálló inkább.


Azért nem találsz amúgy olyat, mert ugyanolyan nincs! Nem is lesz! Hasonló lehet, de két egyforma ember nincs. Akkor találsz, ha nem őt akarod vissza, hanem egy új kapcsolatba kezdesz, nem a régit siratod, az neked a bajod.

2015. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaja akkor menj vissza hozzá!

Vagy ne belőle indulj ki, ne akarj senkit a másikhoz hasonlítani.

2015. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán le kéne szakadnod róla, és nem őt keresni az új jelöltekben. Így soha nem leszel boldog, hidd el, én is voltam már így, minden próbálkozásom kudarcba fulladt egészen addig, amíg hozzá hasonlítgattam a randipartnereimet.
2015. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lett vége a kapcsolatnak?
2015. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tök egyszerű, a kérdésedben a válasz. mert az exedet keresed másokban, tudd meg egy pasi sem lesz olyan mint az exed, amíg őt fogod keresni a másikban mindig lesznek eltérések amit te hibának fogsz érzékelni. Először is tanuld meg magad egyedül is jól érezni, engedd el az exed, ne olyat keress, elvárásaid legyenek, ne egy összehasonlítási alapod. Aztán ha valaki szimpatikus, és nyit feléd, és az elvárásoknak is megfelel adj neki egy esélyt. DE addig amíg az exedet nem engedted el magadban, addig boldog senkivel sem leszel, mert mindig őt fogod keresni másokban. Ennyi a titok :) tapasztalatból beszéltem 20/F
2015. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert az exedet keresed minden férfiban.

Ugyanolyat nem fogsz találni,mert belőle egy van.

Nem tudom miért ért véget a kapcsolatotok,

ha lehet és van esélye akkor együtt kellene lennetek ha ő is és te is szeretnétek

a másik választás az sajnos az elengedés

ami nagyon nehéz,sőt lehetetlen elengedni valakit ha szereti az ember,elfelejteni nem tud senki senkit ha nagyon szerette.

Meg kell próbálni nélküle élni,piheni,mással foglalkozni és majd csak később kell kapcsolatokat kialakitani...

2015. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!