Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sohasem találok így párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohasem találok így párt magamnak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és ekcémás. Most éppen nagyon csúnya, előjött a kezemen, nyakamon, könyökömön és az egész lábszáramon. Sajnos eléggé el vagyok keseredve. Az alakommal egyébként nincs gond, magas vagyok és vékony, szép arcom van és sokan mondják, hogy intelligens vagyok, de attól tartok, hogy nincs olyan aki az ekcémámat tolerálná. Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal? Őszinte válaszokat kérek.
2014. aug. 12. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz meg kéne, hogy ismerjelek, mert csak akkor tudnám eldönteni.
2014. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Truth ***** válasza:
semmi para vele... nem tehetsz róla :)
2014. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Az alakommal egyébként nincs gond, magas vagyok és vékony, szép arcom van és sokan mondják, hogy intelligens vagyok..."


Akkor meg ne gyere a "hülyeségeiddel". Nem ettől fog függni hoyg aki szeret téged összejönne-e veled.

2014. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, valahol tudom, hogy ez hülyeség de (szerencsére) te el sem tudod képzelni milyen elkeserítő tud lenni.
2014. aug. 12. 19:45
 5/9 Csillag1996 válasza:
a szerelemben nem számit a külsö :)
2014. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív visszajelzéseket, sokkal jobban érzem magam:)
2014. aug. 12. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:

de miért???????? miért mindig csak a külső tulajdonságokat írjátok le? azt hiszitek ennyi elég??? és hol a belső??? ennyi alapján tuti nem...és nem a betegséged miatt hanem azért mert baromira nem tudom milyen is vagy belül...ebből ami zavar az max a korod lenne...igazából a teltebb lányok jönnek be, de ha megfelelő a belső akkor egy vékony lány mellett élem le az életem na bumm :D


21F

2014. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért csak a külső tulajdonságokat írtam le, mert konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy a külső mennyire számít, feltételezve hogy a belső tulajdonságok megfelelőek, lehet-e kizáró ok egy ilyen külső.
2014. aug. 12. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ekcémás vagyok. Nem annyira, mint te, nekem csak a talpamon, és néha egy kicsit a tenyeremen látszik. Engem is zavart régen...azt gondoltam, hogy ez befolyásol bármit is. De már rég nem törődöm vele, ha valaki ezt (és egyéb külső "rendellenességeket") nem tudja tolerálni, akkor nincs értelme vele lenni. Ne idegeskedj egyébként, az nem tesz jót semmilyen betegségnek sem:) 17/L
2014. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!