Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv. Milyen megszólítás lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Milyen megszólítás lenne jó egy 20 év körüli lány felé tinderen?

Figyelt kérdés
MIndig is nagyon béna voltam megszólításban. Valaki esetleg segítene, hogy egyszer végre nekem is sikerüljön?
2015. aug. 10. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

"de 20 éves vagyok és soha nem volt komoly kapcsolatom, így ha nem próbálom meg, akkor nem is lesz biztos semmi."


Eloben probalkozz, ezeken a netes oldalakon eselytelen, a szebb lanyoknal hetente tobb hozzad hasonlo csicska is beprobalkozik, mar unjak.

2015. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Oi! :D
2015. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11, te egy igazi barom vagy.
2015. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"11, te egy igazi barom vagy."


Magadra ismertel, csicskabimbo? :D

2015. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem, viszont jól ismerem az olyanokat, mint te. "Csicska" aki ilyen szavakat használ, az nem lehet több 16-nál, ami meg az iq-dat illeti...:D

Az ilyeneknek, mint te, általában kisebbségi komplexusuk van, ezért "csicskáznak" le másokat a neten ismeretlenül. A tippem az, hogy vagy egy dagadék vagy, vagy egy töpszli fąsz, vagy kicsi a léc :) csicskabimbó :D

2015. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Na akkor jelentkezzen az, aki azt monda, hogy úgysem ír vissza! Igen, mindenki jelentkezik? Na akkor figyeljetek!

Az első 2 lány nem írt vissza, de a 3. lánnyal tegnap este óta folyamatosan beszélgetünk. És nem, nem a "szia, mizu?" kezdés vált be. Tehát aki itt sír, hogy úgysem ír vissza és próbálja más kedvét is elvenni, az szerintem gondolja át, hogy mit csinálhat rosszul és próbáljon változtatni. Aki meg itt csicskázik, az biztos hogy nincs még 18 éves, úgyhogy semmi keresnivalója ebben a kategóriában, de a stílusa alapján még 14 sincs és azt sem tudja, hogy pisilésen kívül másra is jó a cerkája...

Tehát ne sírjatok, hanem próbáljatok változtatni.

2015. aug. 12. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!