Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik az az időbeli kritikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az az időbeli kritikus határ, amikor már nem érdemes várni arra, hogy a párod jelentkezik?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Csúnyán összerúgta velem a port a párom egy semmiségen. Én legalábbis annak érzem. 4 és fél napja nem jön tőle semmi reakció a béküljünk ki üzeneteimre. Ennyi akkor? :( 2 hónapja vagyunk együtt.

#férfi #szakítás #kritikus határ
2015. jún. 26. 13:25
 1/4 anonim válasza:
A kérdésedre a válasz:egy férfinél sosem lehet tudni mikor bukkan fel újra az életedben..lehet holnap,de lehet 5 év múlva...ha tényleg semmiségen vesztetek össze,akkorlehet más is van a háttérben...(vagy más vki...) és csak kifogásokat talált..de az igazi ok a szakításra más lehet....sztem hanyagold,ne keresd,ne fuss utána,ha fontos vagy neki,majd ő gkeres,ha nem,akkor meg hiába is futnál utána,azzal csak jobban elriasztod magadtól...tapasztalat....
2015. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora baromság veszekedni meg haragudni... Felesleges energia meg időpazarlás. Olyan rövid az élet, minek kell ilyen szarságokra elpazarolni?
2015. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 nap, 9 óra, 43 perc és 12 másodperc.
2015. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen éretlen ember, aki eljátssza ezt a "haragszom, nem jelentkezem" dolgot. Egy üzenet nem egyenlő a béküléssel vagy "megalázkodással". Ha a barátom csak úgy eltűnne bármilyen okból, és napokig nem jelentkezne, azt gondolnám, nem fontos neki a kapcsolatunk, "szünetet" vett ki, szögre akasztott. Ki tudja, mit csinál. Majd ha kitombolta magát (ami csak te tudod, nála mit jelent..) jelentkezik. Ha nem akarná, hogy várj ameddig épp kedve nem szottyan hozzád, már jelezte volna, hogy szakítani akar. Nem írod, hogy ilyet tett volna, úgyhogy továbbra is fenntart magának, de te nem tudhatod, ő mit csinál.

Nem tudom, mi volt az a semmiség, de én ilyen helyzetben írnék neki, hogy ha nem akar velem szóba állni sem, megkönnyítem a dolgát, mindketten szabadok vagyunk, és azt csinálunk, amit akarunk. Ezek után valószínűleg jelentkezne, ha még akar tőled valamit, mert nem tetszene neki, ha mással kezdenél randizni.. Ha nem jelentkezik, valószínűleg tényleg ürügy volt a veszekedés, csak nem volt elég gerinces kimondani, hogy szakítani akar.

2015. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!