Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit reagálnátok, ha 30+ férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha 30+ férfi ilyeneket árulna el magáról az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Tehát az első levélváltások során sem kertelne és elmondaná, hogy nem volt még komoly kapcsolata, elég önbizalom hiányos, de hiányzik neki a szex.
2015. aug. 12. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Megkérdezném tőle,hogy van-e pénze.

Üdv.Azösszesnő.:*

2015. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Egyből arra asszociálnék, hogy csak dugni akar, szóval felejtős.
2015. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyből ejteném. Rossz pont, ha valaki az ismerkedési fázisban a szexuális igényeit akarja kitárgyalni. Nem kizáró ok, ha nem volt még előttem senki, de ha egyből így kezdi az ismerkedést, meg is értem, miért..
2015. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés az,hogy te mit reagáltál és ettől függetlenül milyen véleménnyel vagy róla?

Ha szóba került köztetek a szex akkor nem gáz,hogy őszintén elmondta a véleményét.Nem hinném,hogy rád ugrana,valójában inkább ő tart tőled,de ettől még lehetnek vágyai.

2015. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
én 30+ vagyok nem volt még komoly kapcsolatom, de nekem nem kifejezetten a szex hiányzik, hanem egy érzelmi, intellektuális, szellemi társ.
2015. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem félreértetted a pasit(alapból hogy hiányozhatna neki a szex,ha nem volt kapcsolata
2015. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Vajon miért is nem volt még komoly kapcsolata ennek a romantikus udvarlónak? :D
2015. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
#2: pont most akarna csak dugni, mikor addig nem dugott? Nemhogy hálás lennél, hogy volt veled olyan őszinte és fel merte ezt vállalni. :D Beszarok bizonyos embereken itt. :D
2015. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Azt gondolnám, hogy szegény srác...de én leszek a megmentője. Keressen magához hasonlót. 30N
2015. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nem én :DDD

Egyébként pedig fejlessze magát, elsősorban a személyiségét, önismeretét, akkor összejöhet neki, de ha csak ül a babérjain, akkor nem.

2015. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!