Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte tud lenni az szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte tud lenni az szerelem, amelyben azzal vagyunk, akire még maximum futotta?

Figyelt kérdés
Olyan szinten leadva a standardból, külső és belső tekintetében egyaránt, hogy legalább legyen az embernek valakije. Sokak csak abban választhatnak, hogy összejönnek/vagy nem azzal, aki a rendelkezésükre áll. Reményvesztett beletörődés olyat keresni, akivel a legtöbb esélyed van összejönni, ahelyett akivel a leginkább együtt akarsz lenni?

2015. aug. 13. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy ugyan a külsőből lehet, hogy le kell adni, de a belsőből nem. Mindenfajta külsejű emberben van értelmes meg buta.
2015. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sokan megteszik.
2015. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az alapból nem szerelem.
2015. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Képtelen lettem volna lejjebb adni abból, amire tudtam, hogy szükségem vagy egy kapcsolatban. Főleg belsőleg, külsőleg soha nem volt különösen sok elvárásom.

Nem tudom, sokaknak hogy sikerül, szerintem nekem nem ment volna.

2015. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"hogy legalább legyen az embernek valakije" - Ez kapcsolatfüggőség. Egyedül jobb, mint egy kapcsolaton belül boldogtalannak és magányosnak lenni. Nekem ez a véleményem.
2015. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Én azt mondom az ilyen kapcsolatnak is megvan a maga értelme.

Főleg ha a két fél tudja egymásról hogy nem az igaziak egymásnak.


Ilyen kapcsolatban könnyebb csajozni és megtalálni az igazit mert van valakid és nem a magánytól való menekülés hajt.

2015. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt főleg tinik szokták elkövetni, mert "ájj, há mér nincs már barátom?! gyorsan kaparok egyet magamnak a lábas odakozmált sarkából".
2015. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző:


Nem inkább az elkéső finnyások szoktak ebbe a "hibába" esni? :)

2015. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Persze.


Igaz, csak akkor, ha előtte bizony keményen megalkuszik az ember.

Ez pedig annyit tesz, hogy leszámol a herceg-fehér-lovon (vs. hamupipőke) c. ábrándos gyerekmesékkel, és végre felnőttként kezdi látn i az embereket, a másik nemet - a realitást.

2015. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább tiniszokás.

Ahogy egyre jobban közeledtem a 30-hoz, egyre inkább tudtam, hogy mit akarok egy kapcsolattól és azt is, hogy inkább maradok örökre egyedül, mint hogy megalkudjak.

Olyan 16-20 évesen még volt, hogy megalkudtam bizonyos dolgokban, felnőttként már képtelen voltam.

2015. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!