Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte tud lenni az szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte tud lenni az szerelem, amelyben azzal vagyunk, akire még maximum futotta?

Figyelt kérdés
Olyan szinten leadva a standardból, külső és belső tekintetében egyaránt, hogy legalább legyen az embernek valakije. Sokak csak abban választhatnak, hogy összejönnek/vagy nem azzal, aki a rendelkezésükre áll. Reményvesztett beletörődés olyat keresni, akivel a legtöbb esélyed van összejönni, ahelyett akivel a leginkább együtt akarsz lenni?

2015. aug. 13. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a cél? Az, hogy ne légy egyedül, vagy az, hogy megtaláld életed párját? Ha az utóbbi, akkor nincs túl sok értelme megalkudni.

Ha megteszed, már eleve úgy jönnél össze valakivel, hogy hát ha nincs jobb ez is megteszi. De ez a másikkal szemben átverés, ha nem mondod el neki, hogy nem tervezed vele hosszú távra, mert amúgy nem jön be neked ilyen-olyan okokból.

Szerintem ennél még az is jobb, ha egyedül van az ember, így megvan az a szabadság, hogy azzal randizik akivel akar. (már akinek számít a tisztesség, és nem fekszik össze másokkal, ha van párja)


Sosem tudtam olyanba beleszeretni, aki nem 100%-ig olyan férfi akit én életem szerelmének elképzeltem. Talán ezért nem voltam szerelmes a férjem előtt senkibe.


Hogy a kérdésre válaszoljak, nem őszinte az a kapcsolat ami megalkuvásra épül.

2015. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó.


És mi benne a nemőszinte? :)

2015. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem őszinte benne. Az ember saját magát is megpróbálja meggyőzni, hogy jó lesz az, több mint a semmi, pedig egy ilyen kapcsolatban nem lehet igazán boldog senki. Képmutatás a barátok, család, ismerősök, a társadalom felé, és saját magunk becsapása.
2015. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
"Ha ló nincs, szamár is jó..." - Nekem ez megalázó lenne. Előbb-utóbb úgyis kiderül, mert az ilyen kapcsolatok egyszerűen nem boldogok hosszú távon, és ezt nem lehet titkolni.
2015. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Előző kettő:


No, épp ezért írtam, hogy ELŐTTE kell leszámolni a habos-babos ábrándokkal, nem közben, vagy "azért, mert"...


És akkor bizony bőven őszinte a dolog.

2015. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl nekem egyszerűen nem jön be valaki vagy külső, vagy belső tulajdonsága miatt, és ezért inkább nem jövök össze vele, hanem megvárom amíg olyat találok aki megfelel az elvárásaimnak minden téren, az miért habos-babos ábránd?


Teljesen normális igény, hogy az ember arra vágyik aki tetszik neki, és a belső tulajdonságaik is összepasszolnak. Ebben semmi különös nincs. Szerintem értelme nincs csak azért összejönni, kapcsolatban lenni olyannal, akire nem szívesen nézel, vagy a stílusa, akármi más nem jön be rajta/benne. Hogy ha elsőre tetszik, de később derül ki olyasmi ami mégsem oké, az megint más.


Az ember a saját ízlését nem tudja levetkőzni, csak esetleg félreteszi, csak hogy legyen valakije, de ebből SOHA nem lesz őszinte kapcsolat, és őszinte érzések a másik iránt. Mert lehet hogy ő szeret, de te nem szereted viszont igazán, csak jobb mint a semmi. És ahogy fentebb írta valaki, egy ilyen helyzet a másik félnek, szamár szerep ló helyett nagyon megalázó.

2015. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
# 15/16 Időpont tegnap 22:23 - Még az állatok között is szép számmal vannak párválasztók, és vannak fajok, akik egy életre választanak társat.
2015. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!