Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is igaz az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz az az elmélet, miszerint fiú és lány között csak ideig-óráig (maximum pár évig) tart az igaz barátság? Egy idő után az egyik fél mindig többet akar.

Figyelt kérdés

Mi erről a véleményetek?

Régen biztos voltam benne, hogy ez csak mese. Hogy létezik igaz barátság fiú és lány között akár örökké.

De most... egyre kevésbé hiszem ezt



2013. szept. 20. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van alapja.

Általában valaki előbb utóbb érez valamit.

De persze kivételek mindig akadnak.

2013. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tündöklő Charmander ***** válasza:

én szempontomból nem.

hamarabb vonzódok egy lányhoz mit egy fiúhoz :)

2013. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:

Nem.

Amennyiben nem vonzódnak egymáshoz értsd testileg szexuálisan addig működhet bármeddig.


De ha már csak az 1-ik is vonzódik a másikhoz akkor bukta.

2013. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Működhet ha mindkét fél "rondának" találja a másikat. Tehát rá tud nézni mindenféle szexuális vonzalom nélkül.
2013. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tisztázni kell, és őszintén megmondani a dolgokat. Nem arra gondolni, hogy 'jaj megbántom'. Lehet, hogy egy pár hétig inkább kerül, de... Személy szerint egy ilyen letisztázásnak köszönhetem, hogy immár 12 éve tartó barátság áll mögöttem egy fiúval.
2013. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik :) Van egy lány akivel 12 éve ismerjük egymást, vagyunk nagyon jóban és soha fel sem merült bennünk semmi ilyesmi, pedig egy aranyos dekoratív lányról van szó :) Azóta mindketten boldog párkapcsolatban élünk :) F
2013. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezik fiú és lány között igaz barátság. Csak ami nem az a szoros barátság. Van egy küszöb ami elválasztja ezt. Vagyis van igaz barátság amiben sokmindent megbeszélhetnek, de közel engedni mindenben nem. Nem kell mindenben a segítséget kérni. Na meg lehete az elején is akarta, de ezt barátságban tudta elérni amivel nincs is baj. A lényeg, hogy túl szoros barátság nincs, de igaz barátság lehet akár egy életre is.
2013. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Létezhet, de csak nagyon ritkán. Eddig se nekem, sem pedig a barátomnak nem jöttek be ezek a fiú-lány barátságos dolgok. Mindig többet akart valaki a másiktól.. És én úgy gondolom, ha egy boldog párkapcsolatban éltek akkor nem feltétlenül kell fiú-lány barátság mert akkor ott vagytok ti a kapcsolatban egymásnak, mint barátok és mint szerelmesek.


Amúgy akkor is működhet ha esetleg a fiú és a lány a saját neméhez vonzódik. Na akkor abból tuti nem lesz balhé és nem hinném, hogy egyik napról a másikra elkezdenének vonzódni egymáshoz.

2013. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!