Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan írják, hogy siránkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják, hogy siránkoznak itt a szerencsétlen pasik. Miért nem jut eszébe semmilyen lánynak se, hogy segítsen nekik valamilyen formában, miért kell őket folyamatosan lenézni, megalázni, kritizálni?

Figyelt kérdés
Sajnálatos, de az a tapasztalat, hogy a nők legnagyobb része inkorrekt, emberhez nem méltóan ír a másikról még itt az oldalon is. Nem is ismerik a másikat, de már

2013. nov. 8. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 A kérdező kommentje:
...valótlanságokat feltételeznek.
2013. nov. 8. 00:16
 2/78 anonim ***** válasza:
56%

Talán mert napi szinten hány ilyen kérdés van kiírva!?

És ha az ember segítene csak megy tovább a siránkozás!

El kell fogadni magad egyből könnyebb lesz az élet!

2013. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok ember ír lenézően itt. Belekötnek a kérdésedben lényegtelen dolgokba és lehülyéznek, nemtől függetlenül, úgy, hogy egyáltalán nem is ismerik a másikat. A magyarok jelentős része kedélybeteg és kisebbségérzésben szenved, és az agyukat sem szeretik használni, hogy megpróbáljanak mögé látni a másik kérdésének, egyszerűbb a sztereotípia, a lenézés, ehhez kell a legkevesebb erőfeszítés.
2013. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
92%

Még ezért is ők a hibásak? Édes Istenem...

Az itt író lányok legnagyobb része már próbált segíteni rajtuk, szerintem nem is egyszer, de mégis mit kéne csinálniuk? Elhordják őket minden ócska r*bancnak, majd ez után még ők álljanak le jópofizni velük? Amúgy meg ez az oldal arra való, hogy kérdezz, nem pedig arra, hogy ide járj siránkozni.

2013. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
97%

Mégis mit kéne csinálniuk? Feküdjenek le minden sírdogáló sráccal, hogy az megnyugodjon?


Nyilván nem úgy kell feltenni a kérdést, hogy "minden nő egy r.banc" és akkor nem kap majd oltást az illető. A tényleg értelmes kérdésekre a -nem 17 éves és az alatti korosztályba sorolható- nők elég normálisan szoktak válaszolni.

2013. nov. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
78%
nem vagyok máltai szeretetszolgálat
2013. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
95%

Én mindig elmondom, hogy tegyenek magukért, fejlődjenek (én is ezt teszem, folyamatosan fejlesztem magam, pedig nem vagyok sikertelen a párkapcsolatokban). De ők nem, ők jók úgy, ahogy vannak, a világ alkalmazkodjon hozzájuk....

Egy idő után ez már borzasztóan idegesítő!

2013. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként való igaz, nekem sincs túl sok kedvem segíteni, miután már ler****coztak.
2013. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:

"a nők legnagyobb része inkorrekt, emberhez nem méltóan ír a másikról még itt az oldalon is. Nem is ismerik a másikat"


Mert, szerinted csak a nők ilyenek?

Jóval több fiúval kerültem már itt szóváltásba, mint nővel, úgy hogy erről ennyit.

2013. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
Ház persze, a mai világban könnyebb nőnek lenni, mint férfinak az egyszer szent!
2013. nov. 8. 00:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!