Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkereső oldalakon, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon, ha egy lány már régóta fent van, akkor mivel rengetegen írnak neki, ezért folyamatosan fejlődik az ideál képe és az elvárásai is valószínűsíthetően nőni fognak. Egyetértetek a meglátásommal?

Figyelt kérdés
Ezért a frissekre érdemesebb lecsapni.

2013. nov. 13. 05:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán igaz az, hogy a frisseknél érdemesebb próbálkozni, de szimplán azért, mert ők még lelkesebben válaszolnak. A régebbiekre meg már olyan sok gyökér írt, hogy "szia, mizu?", hogy teljesen kiábrándultak az egészből. Egy társkeresőn az ember elvárásai inkább hirtelen megcsappannak, csak ritkán lehet kifogni igazán értelmesnek mutatkozó, vagy bármilyen más szempontból vonzó egyéneket...
2013. nov. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazából pont azt értem, hogy van egy bizonyos színvonala, ami alatt az első levélre nem fog válaszolni. Ez a színvonal felfele tolódik idővel azt vettem észre. Mivel sokan vagyunk és nagyon különbözőek, ezért pontosabb képest kap, hogy mit várjon el a leendő pasijától, magyarul igényesebb lesz.


Ezt a jelenséget egyébként saját magamon is megfigyeltem.

Ha megtetszett egy lány, akkor elutasítás után csak ugyanolyat akartam vagy jobbat, ezt nem a külsőre kell érteni!

2013. nov. 13. 06:41
 3/17 A kérdező kommentje:
"Nem akarom beérni rosszabbal" Fejlődök én magam is
2013. nov. 13. 06:43
 4/17 anonim ***** válasza:
én sem értek egyet. voltam fenn társkeresőn, ahol egyre lentebb adtam idővel az elvárásaim, aztán fel is adtam az egészet. igaz, hogy sokan írtak, de a 99%uk idióta volt.
2013. nov. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a kérdéseket miszerint a lányok olyan hűdesok levelet kapnak. 18 évesen voltam fent társkeresőn, nem vagyok ronda, sőt sokan mondták, hogy szép vagyok (bár kinek mi a szép), vékony is voltam akkoriban, mert versenyszerűen sportoltam mégis havonta max 2 levelet kaptam, abból az egyik vagy csak szórakozott és kamuprofil volt vagy 40 fölötti támogatna fazon, a másik pedig nem tudott olyat mondani ami érdekel. (nem tudok órákat beszélni vonatokról, autókról, fociról, bocs.) Pedig kinézet szempontjából csak egy kikötésem volt 185 centi fölött, mert én 182 vagyok.
2013. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, az ilyesmit nem lehet ennyire leegyszerűsíteni. Ezért is hülyeség minden olyan kiállítás hogy " Nem értem a nőket, vagy nem értem a férfiakat". Van a nőknek egy bizonyos rétege, ami abszolút úgy viselkedik, ahogy azt te leírtad. Talán örülj neki.. ha nem tetszik számodra ez a viselkedés, akkor legalább tudod, hogy kiket kell kiszűrni a vágyakozási repertoárodból.

Amúgy meg lesznek lányok társkeresőn, akik (mint ahogy előttem is írták) lentebb vitték az elvárásokat, meg van aki csak úszik az árral, egyáltalán nem foglalkozik ilyesmivel. Horgászat az egész! :D

21/F

2013. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez baromság. 12 éve vagyok fent, néha nem győzöm a rohamot de a mai napig ugyanazokat az embertípusokat keresem. (nem, nem a gazdag izomagyú macsókat)
2013. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én fél évet voltam fent. Ugyanazok voltak az elvárásaim az elejétől. Aztán megismertem a férjemet ott, és miután összejöttünk, letöröltük magunkat.:)


27/N

2013. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, nem konkrétan az ideálokra, hanem az írásából, ahogy már meg lehet ismerni valakit én arra gondoltam. Írás kúltúrából próbálnak következni az ember belső tulajdonságaira. Tehát az írás nem üt meg egy bizonyos szintet, akkor ledsz_rnak és ez a szint emelkedik egyre feljebb, mert sokan sokféle módon tudnak jól írni még esetlegesen azok is akik nem felelnek meg külsőleg, de megtetszik az írása színvonala és később a következőtől már ugyanúgy elvárja.
2013. nov. 13. 18:15
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez így van. Ismerek olyat, aki kisebb megszakításokkal, de évek óta fenn van több ilyen oldalon is. És tudom róla, hogy rengeteget ismerkedik, személyesen randizik azokkal a fiúkkal, akik udvarolnak neki, hetente akár többel is. Viszont választani képtelen, leragadni egynél sem akar, mert mindig azt hiszi, hogy majd jön egy jobb, de ez már beteges. Döntésképtelen, olyan mintha egy cukorkaboltban látná az óriási választékot és ez is tetszik, az is tetszik, de aztán arra jut, hogy tulajdonképpen egyik sem jó neki. Szóval persze, nőni fognak az elvárásai, miközben teljesen ki fog égni lelki és érzelmi szempontból, vagy ez már meg is történt. Az egója is nő, mert abból, hogy mennyi srác keresi a társaságát, elkönyveli magában, hogy "micsoda egy csodálatos nő vagyok, hiszen komplett rajongótáborom van".


Jó, most lehet azt gondolni, hogy de hát biztos azért van ez, mert az összes srác alkalmatlan volt, akivel eddig találkozott. Ja persze... Ez a leányzó találkozott vagy 30 különböző sráccal egy év alatt, és ebből a 30 egytől egyig hülye volt, ő pedig nem az... Az ilyen lányokat el kell kerülni, mert nekik senki sem elég jó, szóval igen, érdemes azokkal kezdeni, akik újak, sőt rákérdezni, hogy tényleg újak e.


Az ilyen lányok olyan ideálokat építenek fel magukban, amelyek a valóságban nem léteznek. Ezt a fejükben megalkotott képet hajtják, miközben mindenkiben a hibákat kutatják és egymáshoz hasonlítják a potenciális jelölteket.

2013. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!