Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok járni egy olyan lánnyal, aki már próbált drogot? Akár füvet.

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Allah hatalmas!
2015. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
46%
Szerintem normális.
2015. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Elég nagy szent fazék vagy


Az a lány jobbat érdemel nálad

2015. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút. Senki sem kötelezhet arra, hogy ilyennel járj. Én sem járnék.
2015. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ezzel gond, csak nem nagyon fogsz már találni.
2015. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Én kipróbáltam 16 évesen, és rájöttem, hogy nem nekem való, nem tetszett. Soha nem szólt még meg semmilyen fiú emiatt, de meglepődnék, ha igen.

Miért ne jöhetnél össze olyannal, aki nem drogos, de régen próbálta egyszer?

2015. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%
Miért ne lenne normális? Az én szememben is megzuhan egy férfi, ha megtudom, önszántából ilyesmihez nyúlt. Nem szeretem a dohányzást és a nagy iszákosságot sem. Az pedig nem érdekel, hogy mások szerint ezek elhanyagolható körülmények, és túl nagyok az igényeim (szomorú, ha valaki szerint ez már nagy igény..), örülhetnének, hogy több marad nekik. Értékrend kérdése, hogy ki mit tart nagyobb hibának. Az ember nem dönthet arról, milyen pénzes családba vagy milyen megjelenéssel születik, de arról igen, hogy kipróbálja-e a füvet, vagy nem. És őszintén, én nem vettem észre, hogy olyan nehéz lenne ilyen "szigorú kritériumok" mellett párt találni.
2015. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Ugye tudod, hogy az alkohol is drog? Akkor ezek szerint egy pohár sör már kizáró ok nálad? Vagy te is egy álszent fallosz vagy, aki elfogadja a krumplit, de a burgonyát ördögtől valónak tartja?
2015. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
A gyógyszer is drog. Az alkohol agressziót vált ki az emberekből, a fű lazultságot.
2015. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Bírom, amikor ízlés témakörében írt válaszokat pontoznak le. Bammeg miért kéne egyetértenem akárkivel is, ha én nem járnék ilyen lánnyal? Apátok fä$zát azt! :)
2015. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!