Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom nyugdíja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom nyugdíjasnak nevezett, mert nem akarok már bulizni és kocsmazni járni vele

Figyelt kérdés
Ő állandóan menni akar valahova, én szívesebben lennék vele itthon, vagy akár barátok átjöhetnének. De nem, neki parti kell. És én érzem magam szarul emiatt. Mi a normális? Tegnap azt mondta hogy azt hitte én is ilyen vagyok.
2015. ápr. 4. 08:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mivel persze én ilyen voltam..Meg mielőtt összejöttünk, de csak azért mert nem volt senkim .most meg már lenyugodtam,komolyabb lettem. Nem érzem szükségességét a bulinak.
2015. ápr. 4. 08:01
 2/12 A kérdező kommentje:
mit tegyek? Engedjem el állandóan, és én legyek itthon egyedül. De én viszont nem akarok egyedül lenni, hiszen azért jártam el én is régen, mert nem akartam egyedül lenni. Tehát ebből az következik hogy én is meg ő is külön megy valahova
2015. ápr. 4. 08:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Apam mindig ilyen volt. Pia, buli, koncertek. Anyum meg melegsegre, intimitasra vagyott. Ok ketten nem talalnak. Apum millioszor felszinesebb mint anyum. Soha nem is tudta boldogga tenni anyum vagy ertelmi/erzelmi biztonsagot nyujtani neki.
2015. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Haat..beszeld meg vele, hogy anno miert voltal olyan, es mar miert nem vagy az a bulizos tipus:)

Ha igazan szeret akkor megerti, es valtoztat rajta. Persze azert gondolom nem fog teljesen lemondani a bulirol, de titkabban jar majd, es tobbet lesz veled :)

2015. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Interferencia ***** válasza:
Tényleg beszéld meg vele, de úgy tűnik, ebben nem illetek össze. Melyikőtök hány éves amúgy? (Ez is árnyalná a képet.)
2015. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De már százszor próbáltam vele erről beszélni. De ő ezt csak úgy fogja fel, hogy rövid pórázon tartom. Nem érti miről beszélek neki hogy én vele akarom tölteni az időm. És akkor jön az hogy hát de neki a haverjai, meg hogy évekig csak velük volt, most nem fog egyik pillanatról a másikra megváltozni
2015. ápr. 4. 08:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a gond az, hogy ő már 36éves, én meg 26vagyok.és ő nem tud megkomolyodni. azt mondja már így is mennyire más lett, mert előttem minden nap eljárt valahova. Most várjak, hogy talán ez is elmúlik?
2015. ápr. 4. 08:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Miundenki olyan amilyen. Senki sem fog erted megvaltozni, max ha O SAJAT MAGA azt tapasztalja hogy amit csinal az rosz. Es o ezt nem fogja sohasem megtapasztalni mert szamara ertek ha masok kozott lehet es jol erezheti magat. Szoval ajanlom hogy lasd a dolgokat annak AMIK!
2015. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

:DDDD ideillik :D

2015. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Interferencia ***** válasza:
Ettől "féltem", valószínűleg a következő pár évben nem fog megváltozni, talán majd 50 évesen. Ha gyereket is szeretnél, szerintem hagyd el, nem tűnik egy komoly férfinek. Ha nem, gondold át jó alaposan, hogy mennyire gond neked ez a különbözőség. Mindig szóvá tenni a dolgot nem érdemes, mert támadásként éli meg.
2015. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!