Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha egy férfiban sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfiban sem tudok megbízni?

Figyelt kérdés
Se személyes, se internetes ismerkedés alatt nem tudok megbízni senkiben sem.
2015. aug. 14. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
igen az
2015. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Egyszerűen csak nem találkoztál még olyan férfivel, aki elég jól nézne ki ahhoz, hogy megbízz benne.
2015. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Persze, a paranoia így működik, nemtől függetlenül.
2015. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak óvatos és jogos :D Ne is bízz meg csak úgy akárkiben, főleg idegenekben ne! Az viszont, ha hosszú távon sem tudsz megbízni a partneredben, már komoly probléma. Lehetsz szkeptikus, de anélkül, hogy ne bíznál meg benne valamennyire, nem lesz működőképes a kapcsolat. Nem bántott, uralt le Téged az apukád kiskorodban? Vagy elhagyta a családot? Esetleg sok a rossz tapasztalatod? Bármi legyen is az ok, javaslom, mielőbb küzdd le, különben a túlzott óvatosságod inkább saját magad börtönévé fog válni. És nem helyes, ha mások bűneiért még ,,ártatlanok" szenvednek.
2015. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális...az elmegyógyban. :D
2015. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4es: "mások bűne helyett is ártatlanok bűnhődnek"


Nézd, én rendes, becsületes, őszinte pasi vagyok. De nem hinném, hogy a kérdező ezzel a mentalitással büntetne engem.

Inkább csak szívességet tesz, hogy előre jelzi, hogy beteg ember. Így messziről elkerülhetem.


Gondolj csak bele: sok nőről későn derül ki, hogy van valami súlyos pszichés gondja a rossz tapasztalatai miatt. És ezzel mérgez téged is.

2015. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!