Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a netes társkeresőkön nincs egy normális ember sem? Csak a selejtek ismerkednek ott?

Figyelt kérdés
Akikről azt hittem hogy normális később róluk is kiderült hogy nem azok.
2015. aug. 14. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
A normálisak értelemszerűen találnak párt élőben, nem kell regisztrálniuk ilyen helyekre.
2015. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én eleve ezért nem regisztráltam soha társkeresőre, mert van annyi eszem, hogy tudjam, hogy ott csak ilyenek vannak. Elvétve azért találni normálisat is, akik egészen addig próbálkoznak ott, amíg rá nem jönnek, hogy ott csak értelmetlenek vannak.
2015. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy valaki magányos vagy zárkózottabb még nem selejtes.
2015. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én nem is erre értettem a selejtet.
2015. aug. 14. 22:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek Winter is Coming-gal. Amúgy én is ismerkedtem társkeresőn és nagyon sok jószívű, barátságos embert megismertem. (amin én voltam fent, ott barátokat is lehetett keresni) A mostani barátommal is ott ismerkedtem meg és sem őt, sem magamat nem tartom selejtnek azért, mert ott sikerült először 'találkoznunk'. Van sok furcsa ember is, de sok 'normális' is.
2015. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak mert voltak olyan normális emberek akik normálisnak tűntek, de egyszer csak csalódnom kellett bennük pl. megbántottak egy beszólással.
2015. aug. 14. 22:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez amit írtál akkor is megeshet ha az adott embert a Tescoban ismerted meg a paradicsomos pult előtt.
2015. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A teóriád alapján milyen jó hogy te is selejt vagy!

Más lehet ugyanúgy selejtnek néz téged is ne aggódj.

Amúgy, azt hívod "selejtnek" aki nem üti meg a fejedben elképzelt partner jelölt szerepét? vagy mégis mi alapján mondasz ilyet másokra? Neked hol kezdődik az, hogy te jó isten, ez egy selejt!? Mesélj...

2015. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Meeter-ről van valakinek véleménye?
2015. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fenn vagyok társkeresőn, de csak azért, hogy megmutassam egy nőnek, hogy mi a helyzet, ha férfi regisztrál.


Régen is fenn voltam, de ahogy látom a helyzet változatlan. Írok egyedi a levelet, elolvassa, megnézi az adatlapot és nem válaszol.


Továbbá a legtöbb helyen 175cm magasság a minimum, amit sajnos nem tudok teljesíteni, bármennyire is szeretnék (170cm). Szóval hamarosan törlöm magam ismét, mert értelmetlen az egész.


Egyébként a kérdésre válaszolva, attól, hogy gyökerekkel levelezel, még vannak normális emberek is a társkeresőn, csak észre kellene venni őket.

2015. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!