Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a netes társkeresőkön nincs egy normális ember sem? Csak a selejtek ismerkednek ott?

Figyelt kérdés
Akikről azt hittem hogy normális később róluk is kiderült hogy nem azok.
2015. aug. 14. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja ez az átlag amit a 10-es írt, hogy tökmindegy mit ír az ember, nem reagálnak semmit se. Sokszor se adatlapot nem néznek meg, se a levelet nem nyitják meg. Az emberek meg csak hülyén erőlködnek, tök feleslegesen, hogy normális leveleket írjanak a lányoknak, mikor el se olvassák.
2015. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért, a társkeriken kizárólag elmebeteg sorozatgyilkos-jelöltek ismerkednének?

Vagy mi?

2015. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi alapján döntöd el valakiről, hogy selejt? Egyébként selejt lehet egy tárgy, de emberre nem mondunk ilyet.
2015. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
bárcsak soha senki ne írna ilyeneket, hogy társkeri, gyerkőc, fogamzásgátló tabi, kapcsi, stb...
2015. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Figyelj én eddig több száz nőre ráirtam,és kb 5válaszolt vissza ezekböl,sejtheted hogy akkor melyik nem is válogat nagyon?!Elmondom neked ,hogy egy férfinak annyi esélye van ilyen társkeresön mint egy Orosz katonának a Barbarossa akció kezdeténél kb...25/F
2015. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert akik azt hitték, hogy normális vagy, szembesültek vele, hogy nem is igaz...
2015. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!