Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még belőlem normális ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még belőlem normális ember?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Elhatároztam, hogy változtatni szeretnék az életemen, az emberi kapcsolatok, ill. barátnőszerzés tekintetében.

Már sokkal bátrabb vagyok mint eddig voltam, de még szeretnék fejlődni, és teljesen rendben lenni magammal, belül. Hogy végre ne egy búvalbélelt valakinek mutassam magam, hanem annak, ami valójában vagyok, egy közvetlen, vidám srácnak. Nem akarom, hogy a rossz berögződéseim(csúnya vagyok, nyomorék vagyok) elhomályosítsák az igazi valóm.

Késő már ez az elhatározás, vagy még nem?


2015. máj. 1. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van esélyed, de sok munka lesz.
2015. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hova lenne késő?:DD

egyébkén tegy jó pszichológus felgyorsíthatja a folyamatot

2015. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kell valamiben segítség szólj :)
2015. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Főkérdésre, ami szerintem fura.. Mért vagy ilyen lesújtó véleménnyel saját magadról?..o.O

Ha csak azért teszed, ezt, hogy ne csak egy álarcot húzzál fel magadra minden egyes nap, akkor igen. És biztos nem csak ámítod magad?..

A te életed éld, ahogy jó neked, ne mások miatt legyen ez a változás. Ezt csak te tudod, remélhetőleg van elég önismereted és tudod mi a jó neked.

2015. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha semmi nem késő. Sikerülni fog.
2015. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!