Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ilyen nő? Vagy magasak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen nő? Vagy magasak az elvárásaim? 23/L

Figyelt kérdés

Nőies, intelligens, ambíciókkal teli, talpraesett, vidám, nyitott a világra, utazni és ismerkedni vágyó, aktív életet élő, igényes, kedves...?


Én nagyjából ezekkel a jelzőkkel illetném magam és valamennyire hasonló érdeklődésűnek képzelném el a párom... Vagy bilibe lóg a kezem? Elegem van az együgyű, teszetosza, 0 elképzelésű emberekből...


23/L Bp



2015. aug. 16. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez így nagyon vague ám édesszívem :D


Ezek nem kilóra-dekára mérhető paraméterek, és fogalmam nincs hogy ezek alatt te épp mit értesz.


Intelligens? Mihez képest? Mindenki a saját intelligenciaszintjéhez közeli párt keres, azzal a felkiáltással, hogy "legyen intelligens". Pont ezt fonja mondani a 70es IQval és a 140es IQval rendelkező is....


Igényes? Van aki ez alatt azt érti, hogy mosson hajat, ne legyen lyukas foga és zuhanyozzon. Van aki meg azt, hogy járjon dizájnerholmikban, legyen meg a teljes testes szőrtelenítés, a fitnesszmodell test, a tökéletesre szabályzott fogak és a kimkhardisian smink.


Ambiciózus? Hmm, egyes közegekben az érettségi megszerzése is ennek minősül. Mások a Harvadros diplomát értik ez alatt. Te mit?


Szóval én azt javasolnám hogy fogalmazd át ezt a kérdést úgy, hogy legyenek benne konkrétumok, ne csak ilyen általánosságok.


Nőies helyett: XYra hasonlítson, Yx stílusa stb.

Intelligens helyett: érdeklődjön ez meg az iránt, lehessen vele XY dolgot megbeszélni, ilyenek.

Ambíciókkal teli helyett: Xy szakterületek érdeklik, YX munkahely, XZ mértékű iskolai végzettség.

Nyitott a világra helyett: ZX politikai nézetek, XY vallás követője.

Aktív életet élő: XY sportok, ZX zenei stílus, YX szórakozás kedvelése.



De valszeg a te adatlapod is jó általános lehet, ha minden kósza lélek hozzád esik be. Írd át kicsit egyedibbé, hagy hulljon a férgese. :D

Szvsz írj bele olyat, hogy az együgyű visszatakarodjon inkább az RTL elé, olyat hogy a teszetosza elijedjen...

Az ilyen plainjane típusú nők nem szeretik ha valakinek van egyénisége.

2015. aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen kifelejtettem, hogy a kötekedő, bipoláris hajlammal rendelkező egyének kerüljenek!!!


A nőies alatt, a legtöbben értik mit gondolok. Nincs olyan perverzióm, hogy csak az xy-ra hasonlító egyedek jöhetnek szóba. Valóban szubjektív a szépség, de pont ez a jó benne.

Az intelligenciát ne keverd az okossággal! Az intelligencia nem behatárolt, korlátok között mozgó érdeklődési kört von maga után! Az intelligencia, az értelmet jelenti. Értem mire gondolsz, de elég unalmas élet lehet, ha le tudod szűkíteni a beszélgetési intervallumaidat és azokra keresel partnert.

Ambíció... Nem gondolom, hogy iskola és megszerzett papír függő a dolog. Abba amit csinál az illető, legyen jó és akarjon jobb lenni, legyen jövőre nézve terve és ne egy rakás tehetetlen csomag legyen, akit ha leraknak a sarokba, akkor el van mint a befőtt nyugdíjig. Akarjon! De nem érdekel, hogy milyen végzettsége van. Nem gondolom, hogy csak egy-két végzettséggel rendelkező emberekre jellemző az akarni tudás, ambíció!

Ha a nyitott a világra alatt a poltika és a vallás jut eszedbe, akkor kikerekednek a szemeim és valszeg nem Rád gondoltam. Ez pont az ellentettje annak, hogy "nyitott"!


Köszönöm a hozzászólásodat. Én nem akarok leszűkített paraméterekre kiadott hirdetés alapján párt keresni. De hajrá Neked!

2015. aug. 16. 03:57
 3/6 anonim válasza:
Kamu
2015. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamu. Ellenben ha Te vagy az, aki képeket küldözget kérés nélkül, teljesen ismeretlenül, és azt várod, hogy kapsz cserébe tőlem, akkor várhatod.
2015. aug. 16. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen lányt, csak valószínűleg heteroo. :D De lehet, hogy vannak bi hajlamai. Mindenesetre megértelek, ismerős érzés. Elegem van a tucatemberekből.
2015. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi jelzőkkel illetném magam, csak kár hogy 10 évvel fiatalabb vagyok nálad.

13/L (mondjuk ez egyértelmű XD)

2015. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!