Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen magasak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen magasak az elvárásaim? (ahhoz képest, amit nyújtani tudok? )

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk az egyik barátommal, és azt mondta nekem, hogy olyan magasan van a morális szintem, hogy ezért boldogulok nehezen a mai világban társkeresés terén.


Pl. nehezen tolerálom, hogy egy lány egyszerre több vasat tart a tűzbe, vagy "versenyeztet" engem, illetve hogy nincsenek meg azok a mély érzések az emberekben (hetero férfi lévén mondhatnám azt, hogy: a nőkben), amik megakadályoznák azt, hogy az első nálam jobb pasi karjaiba kössenek ki.


Két dolgot le szeretnék szögezni. Az egyik: nem tizenéves lányokról van szó, hanem huszonévesekről. Bár viselkedés szinten a két korosztály mára már egybe nőtt. Csak az egyik jó esetben pénzt keres, a másik még tanul...

A másik: nem a plázacicákról beszélek. Olyan lányokról, akiket helyesek, de nem hívnának el egy fotózásra... tehát vannak szépséghibáik.

Én sem vagyok egy ronda pasi, de jóképűnek sem mondanám magam.


Személyes ismeretségi körömben már többen javasolták, hogy még várjak egy kicsit, míg megérnek a lányok. és ezt nem csak a "nőgyűlölő" férfiak mondták, hanem bizony érett nők is.


Viszont elég kiábrándító lenne várni, hogy majd egy kiélt nőnek, ha nem jön össze semmi jobb, akkor maradok B tervnek. Hiszen mint említettem, nem vagyok szarabb pasi, mint ezek a nők.


2015. júl. 17. 08:34
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:

Valóban vannak gondjaid...pl a versenyeztetést soha nem tudod elkerülni...a mély érzések, amit említettél, egy átlagos nőből viszont kiválthatóak. Szóval döntsd el, hogy mit szeretnél, kockázat nélkül nincsen nyereség.

25/F

2015. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Inkabb normalisnak mondanam.

Ha nem akarsz magadnak egy 10/10 not(bar nalatok a szepek is csak atlagosak altalaban), szerintem fogsz talalni baratnot.

2015. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2es: én a belsőt is nézem. Az utolsó két nő,a kivel ismerkedtem túlsúlyos volt...


Én rendszeresen sportolok.


Nem, nem 10/10es nők voltak ezek. De annak képzelték magukat, mert egy jópasi 1x-1x megdugja őket.

2015. júl. 17. 09:10
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezekben a dolgokban nem lehet általánosítani. Manapság a nők az emancipáció miatt sokkal függetlenebbek, önállóak, bátrabbak. Ha összeakadnak 1-1 jó pasival, akkor valóban felmerülhet a gondolat, hogy innentől csak ezek a macsók jönnek majd.

De, szerintem teli van a világ normális nőkkel, akik valódi kapcsolatra vágynak, max. Te még nem találtad meg az igazit.

Az utolsó két mondatodra reagálva,

én (N/36) sajnos sokáig vergődtem ilyen-olyan kapcsolatokban. Mondanom sem kell, az elején minden kapcsolat úgy indul, hogy ez lesz az igazi, aztán persze arról már nem beszélünk, hogy valójában mégsem úgy sikerült... Igazából (visszanézve) minden kapcsolatom egy kalap kaka volt. Mindegyikben gyengének és rossznak, csúnyának, hárpiának éreztem magam. Végül minden reményen túl, találkoztam egy pasival, aki teljesen más. Én ugyanaz vagyok, de mellette szépnek, nőnek, társnak érzem magam. Jól vagyunk, szerelem, szenvedély, közös út stb.

Az ő családja (sajnos) úgy látja, hogy én egy kiélt nő vagyok, aki az ő fiukban látja a "B"-tervet, gyorsan kell férj, gyerek stb. Őszintén mondom, hogy ez nem így van, nem "B" terv, hanem az igazi, és ha tudnám, kitörölném a korábbi kapcsolataimat, de hát azt nem lehet....

2015. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3as: az már becsülendő, ha tőle akarsz gyerekeket!


Én a B tervet úgy értettem, hogy gyerekek már megvannak a jópasitól, csak egy balek kell, aki eltartja őket. (mert a jópasin osztozkodni kell a többi nővel, ezt pedig nem minden nő bírja hosszútávon)


Nekem is fontos, hogy ne B tervnek érezzem magam, hanem olyan férfinak, akire a nő vágyott. De ezt sajna nem nagyon volt még alkalmam átélni, mert amíg a jópasik kalandoznak átlagos nőkkel, addig az átlagos nők úgy gondolják, hogy én alacsonyabb szint vagyok, mint amit ők megkaphatnak.

2015. júl. 17. 09:55
 6/18 anonim ***** válasza:

"Nekem is fontos, hogy ne B tervnek érezzem magam, hanem olyan férfinak, akire a nő vágyott."


Ez a TE érzésed, valószínűleg önértékelési problémáid vannak, és nem tudod elképzelni, hogy valakinek PONT TE kellesz. Egy szerinted "kiélt" nő számára is lehetsz a legjobb, de ha így is lenne, úgysem hinnéd el...

2015. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen, az eddigi sok sok keserű tapasztalat miatt tényleg félrecsúszhatott az önértékelésem.

Sajnos úgy látom magam, ahogy a nők engem.


Ha megfeleltem volna valamelyiknek biztos többet dobott volna az önbizalmamon.

2015. júl. 17. 10:20
 8/18 anonim ***** válasza:

# 7: Nem, ez fordítva működik: a nők úgy látnak, ahogy te magadat.

Az alacsony önértékelésű emberek előszeretettel választanak (tudattalanul) olyan partnert, aki még tovább ront az önbecsülésükön.

Tehát ELŐSZÖR kell az önértékelésen dolgozni, és amikor már hiszel magadban, akkor JÓL választani, olyat, aki nem rombolja, hanem minimum szinten tartja az önbecsülésed.

2015. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Najó, ezt a bullshitet inkább fejezzük be...


A rossz tapasztalatok lehúzzák az embert. a jók pedig pozitív töltést adnak neki.

2015. júl. 17. 10:36
 10/18 anonim ***** válasza:
# 9: Ezzel nem vitázom. Én csak azt mondom, hogy az alacsony önértékelésű emberek hajlamosak eleve rossz tapasztalatokat begyűjteni. Tapasztalatból írom, nekem is alacsony volt az önértékelésem, és pocsékabbnál pocsékabb kapcsolataim. Aztán elmentem pszichológushoz, dolgoztam magamon, és amikor lett önértékelésem, akkor lett olyan párkapcsolatom, amilyenre vágytam.
2015. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!