Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasak az elvárásaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Külső: inkább a vékonyabb testalkatú lányokat szeretem. Számomra fontosabb egy jó fenék és izmos lábak, mint a nagy mell. Szemszín mindegy, hajviselet és szín is mindegy. A lényeg, hogy jól álljon neki.

Öltözködésben egyszerűbb viseletek, nem szeretem a csillogó flinc-flanc ruhákat, amik ráadásul még nem is praktikusak.

Sminkelésben kövesse a természetességet, ne vigye túlzásba. Ha nem sminkel az sem baj. Hatalmas műkörmök is kizáróak.

Ha nagyon össze akarom foglalni, akkor lényeg az összhatás és az igényes, ápolt külső.


Belső:

Legyen értelmes, intelligens. Legyen mindenről véleménye és ezt legyen képes megfogalmazni. Próbáljon meg gondolkozni és használni a fejét, legyen önálló.

Szeresse a humort, lehessen vele oda-vissza viccelni, szurkálódni. Ne legyen sértődékeny.

Legyen őszinte, megbízható, hűséges. Legyen közös érdeklődési körünk (hobbi, programok stb.)

Nagy előny, ha házias.


Fontos, hogy ne dohányozzon, drogozzon. Alkohol mértékkel.


Várom a meglátásaitokat. Arra nem szeretnék kitérni, hogy én mit tudok nyújtani. Pusztán ezen elvárások realitásáról kérnék véleményeket!


Tömören ennyi. Köszönöm annak, aki vette a fáradtságot és végig olvasta! :)


2015. jan. 4. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,csak leirtad a normalis lanyt,milyen mar hogy ezt mar ugy tekintik az emberek mint magas elvarastat,pedig egy normalis lany ilyen.:D
2015. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja megugrani őket, azok számára magas, aki megugorja őket, azoknak korrekt. Mint ahogy ez a válasz is az, és ennél korrektebbet nem fogsz kapni.
2015. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És te tudnál-e ennyit nyújtani a számodra tökéletes lánynak?
2015. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez pontosan az, amit én lányként nyújtani szeretnék, és nagyjából nyújtani tudok. :D


Igazából egy teljesen normális lányt jellemeztél.

2015. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!


Direkt kiemeltem, hogy ne azt firtassuk, hogy én mit tudok nyújtani. A kérdés nem erről szól!

Viszont, ha már normálisan megkérdezted, akkor válaszolok.


Azt gondolom, hogy én is hasonló vagyok, mint a fent leírtak, tehát ezek irányomból is elvárhatóak.

2015. jan. 4. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem magasak. Elvárható, hogy ennyire adjunk magunkra. :) A közös érdeklődési kör mindig relatív, de a többi kívánságod teljesen rendben van.

Úgy gondolom, ezekhez kell valamennyi lelki és szellemi stabilitás. Ha egy nőnek rendben van az önértékelése, akkor nem sértődik meg minden apróságon, ha őszinte és a másikban is azt látja, akkor kiegyensúlyozott, és ha úgy egyáltalán rendben van magával és az életével, akkor a kinézete, öltözködése is letisztul és természetes lesz. (Nem, nem igénytelen.)

Ha még nem találkoztál ilyen lánnyal, akkor ideje máshol keresgetned. :) 20/N

2015. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit sértődékeny vagyok de minden más eggyezik
2015. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint ez nem a lehetetlen kategória. :)

2015. jan. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!