Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen tulajdonságokkal hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal hogyan ismerkedhetnék meg hasonló tulajdonságú fiúval?

Figyelt kérdés
Csendes, visszahúzódó, tisztességes lány vagyok. 23 éves vagyok, mivel még egy fiú sem vett komolyan, így még szűz is vagyok. Interneten már próbálkoztam sikertelenül. Találkoztam társkeresőről már fiúval, de nem nyerte el a tetszésem, bunkó volt. Nekem az a véleményem hogy a neten lehet szép dolgokat írni, de élőben úgy is kiderülnek mindig a dolgok. Élőben is ismerkedtem meg már valakivel, de ő sem vett komolyan engem. Nem szeretek alkoholt fogyasztani egyáltalán, akikkel eddig ismerkedtem ez jellemző volt rájuk, szerettek kocsmába járni is. Engem nem vonzanak a diszkók, és más szórakozóhelyek sem. Nem szeretem az olyan fiúkat sem, akik még ha akaratlanul is, de megsértenek, utána azt írják ezt viccnek szánták.
2015. aug. 18. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű: fuss belém valahol véletlenül.
2015. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen és sajnos sokan nem tudják megbecsülni. Az alatt mit értesz, hogy nem vett komolyan? Hidd el, hogy sok ilyen srác van. Szerintem csak rossz helyen tapogatódzol vagy nincs szerencséd. 20F
2015. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok kedves, megértő, még se vagyok jó senkinek. Persze azért nem mindenben tudok megértő lenni. Meg lehet kissé túl hiszékeny is vagyok, ha egy fiú bókol nekem akár a neten is én bedőlök neki.
2015. aug. 18. 12:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, kocsmába nem járok, de azért nem vagyok antialkoholista se. :D Inkább néha egy-két koncertre megyek el csak. Amolyan arany középút vagyok :D


Merrefelé laksz?


24f

2015. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Külsőre nagyjából milyen vagy ha megkérdezhetem? Hogy jellemeznéd magad?
2015. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
Ha akaratlanul sért meg valaki, azzal nem tudom mi bajod. .. . Nem direkt teszi és még bocsánatot is kér olyanért amiről nem is tidta, hogy neked rosszul fog esni. Ez inkább jó pont kéne legyen nem?
2015. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem kérnek bocsánatot sem.
2015. aug. 18. 12:54
 8/12 Blade Bone ***** válasza:
Az is egyfajta bocsánat kérés, ha azt mondja viccnek szánta, mivel nem tudja neked mi számít bántásnak..Ha rögtön bocsánatot kérne,lehet papucsnak tűnne, vagy annak érezné magát. De ez nem feltétlenül bunkóság mondom.
2015. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen paraméterekkel rendelkező srácok, csak ők is otthon ülnek. Ezért elég nehezen talál egymásra a két fél.
2015. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szimpinek tűnsz így leírás alapján, a bulizós lányok/nők nálam kizárva, a piások is, meg a bagósok. De tényleg nincs könnyű dolgod manapság... nekem sincs, mert a legtöbb lány/nő imád bulizni - engem viszont taszít. Azt ajánlom, hogy csak a szex miatt ne add lejjebb azért. Olyannal csináld, akit tényleg szeretsz és aki KOMOLYAN VESZ! Nem a netes ismerkedés a baj, hanem nem találkoztál megfelelővel, ennyi. Kitartás, sok sikert! :)


24/F

2015. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!