Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tehetném túl azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl azon magam hogy hiába nem vagyok csúnya, még sem kellek egy férfinak sem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 16:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Ha igaz amit irtál akkor a viselkedésedben, jellemedben keresd az okát. (Egyébként nem hiszem!!!)
2015. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
ohh de sajnállak nőként nem találsz pasit ohh te szegény :'(
2015. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
nem egy férfinak se kellesz, hanem azoknak nem, akik neked kellenének. Bár gondolom ez nem vigasztal. Egy kis önbizalom csodákra képes egyébként.
2015. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%

Ne aggódj most majd kapsz pár ajánlatot! 😉 amúgy az a probléma (ugyan ebben a cipőben járok és innen tudom ), hogy nem jársz olyan körökbe ahol újabb emberekkel tudnál megismerkedni!

2.-es válaszoló neked meg annyit hogy nehogy azt higyjétek hogy a nőknek sokkal könnyebben megy a párkeresés ez egy rossz elmélet!

2015. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
24%

Egy kicsit kérlek fejtsd ki a problémádat.

Gyanítom, hogy valamit sarkítasz, elhallgatsz.

2015. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%
férfi = jóképű, izmos, tehetős 30as?
2015. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
11%
ma 16:08 de könnyebb csak elég ha lemész 1 discóba csinos ruhába ki sminkelve már is vagy 30 pasi megy oda hogy szia meghívhatlak valamire? vagy elég ha beregizel társkeresőre napi 100 levél lesz az tuti nem tudom mit kell itt hazudozni nektek "nőknek"
2015. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%
Van ez így, az emberek már nem szeretik lejjebb adni a tökéletestől. Férfiak és nők egyaránt.
2015. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalmam, de az állandó csalódások is jobban csökkentik. Netes társkeresőkön is próbálkoztam már egy fiú elhitette velem, mennyire tetszek neki, aztán élőben meg egyáltalán nem voltam szimpi neki. Amúgy csendesebb, visszahúzódó embertípus vagyok.
2015. aug. 18. 16:14
 10/33 anonim ***** válasza:
9%
Vagy elviselhetetlen vagy, vagy mégis csúnya, vagy kommunikációképtelen. Kb. ez a három magyarázat lehetséges az állapotodra. Mindhármon lehet változtatni.
2015. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!