Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nagyon ronda férfinak van...

Egy nagyon ronda férfinak van egyáltalán esélye arra, hogy becsajozzon?

Figyelt kérdés
Minden lány szerint nagyon ocsmány kinézetem van. Hogyan lehetne mégis barátnőm?

2013. okt. 28. 09:41
 1/9 anonim válasza:
erre rábas#t@sztál!!
2013. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elég pénzed van, jóképű vagy!
2013. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs a világon annyi pénz, amitől legalább egy kicsit vonzó lehetnék bármilyen lány számára is.
2013. okt. 28. 09:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Ó, dehogy nincs.
2013. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van-van. De legalább még 20 000 alkalommal ki kell írnod ilyen vagy ehhez hasonló kérdést. Bónuszpontok járnak azért, ha képeket is linkelsz.
2013. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Életem, tegnap egy görcsronda törpe kínai férfit láttam egy bevásárlóközpont parkolójában, hatalamas terepjáróval és olyan ruhákban, amiket én még kirakatban sem látok. A következő pillanatban kiszállt az autóból a gyönyörű, magas, ápolt, magyar felesége és a félkínai kölykük. Hányni támadt kedvem és nem csak nekem. A körülöttünk lévő emberek mind megvetően nézték ... ugye senki nem gondolja, hogy szerelemből vannak együtt?
2013. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs annyi pénz :D


[link]

2013. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy elég csúnyácska, ráadásul nagyon szegény pasit, aki több nőt is az ujja köré tudott csavarni, olyan szövege volt. Mondjuk az ilyen ritka.
2013. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem "csak" csúnyácska vagyok, hanem fertelmesen ocsmány.
2013. okt. 28. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!