Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális szingli nőként, mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szingli nőként, mért nem engem találnak be mért a foglalt nőket?

Figyelt kérdés
Van pár férfi kollégám fiatalok, szinglik, mind a 4 a foglalt női kollégákat kóstolgatja, kb. 8 nő van aki fiatalabb 4 körül folyton legyeskednek. Amugy csak én vagyok szingli jelenleg nők közül. Mindegyik nőt akar, én még se jöhetek szóba, de miért? Velem mi a nyavaja baj van? Ha külön beszélgetek velük nagy ritkán, mert mindig nekem kell kezdeményezni, totál normálisan elbeszélgetünk, együtt mégse jönnek oda hozzám hülyéskedni. Velem totál komolyak, pedig a többi csaj se poénosabb persze, h én is poénkodnék akkor ha odajönnének, nem vagyok se savanyú ubi, se karótnyelt, se ronda, se ribi, egy tök normális nő vagyok úgy érzem.
2015. aug. 18. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
És neked is puncid van, mint a másik 4 nőnek?
2015. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
képzeld...kössz az értelmes hozzászólást
2015. aug. 18. 21:40
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Teccesz! Kő, kóla?
2015. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Többször tapasztaltam már, hogy mint férfi egy nőnek sem kellettem. Aztán amint barátnőm lett, máris akadt jelentkező. Lehet ez fordítva is működik?


Ha nem ez a helyzet, akkor valószínűleg azok a nők valamiben jobbak nálad. Azt, hogy miben, csak te tudhatod.

2015. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3-as is értelmes....
2015. aug. 18. 21:43
 6/21 anonim ***** válasza:
osztanám, a #4 véleményét
2015. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz a kisugárzásod, nem tudhatom látatlanban.
2015. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Én sem értem. Amíg szingli voltam, soha senki rám sem nézett. Aztán én szedtem fel a barátomat, mert láttam, hogyha én nem kezdeményezek félreérthetetlenül (szavakkal) akkor el is temethetem kb. magam.

Viszont amióta járok vele (2 év) azóta úgy kell elhajtanom magam mellől a pasikat. A buszon több kettes üres hely ellenére is beült mellém egy és végig ott dumált hozzám, a munkahelyen egy kolléga is bepróbálkozott, azt mondta nem baj hogy van barátom, majd őt megismerem és akkor elhagyom... akkor régi haverok, akik éveken át eljátszották, hogy hidegek mint a hal, hirtelen előkapták a rózsát a nyálas szöveget, hogy régóta szerelmesek belém.

Volt akit a pasimnak kellett elküldenie, mert kétszeri elutasításom ellenére sem ment el, úgy sem, hogy tudta, hogy szeretem a párom.

Biztos érdekesebb valakit mástól elvenni, én erre gondolok, mert szebb nem lettem azóta sem, még el is híztam (annyira meg nem vagyok beképzelt, hogy el is higgyem, hogy a háj jóláll :D).

Szóval ebben van valami, talán maga az a tény izgatóbb, hogy a "zsákmányra" többen is vadásznak, vagy valakitől el kell venni.

Én se voltam soha karót nyelt, azelőtt sem és nem is üldöztem görcsösen a pasikat... de ha buliban voltunk hárman-négyen barátnőkkel, az összesnek csapta valaki a szelet, én meg mintha valami kaméleon lennék, észre sem vettek.

2015. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Miért lenne jó neked ha rád szállnának a pasik csapatostul?

Jót tenne az önbecsülésednek vagy szeretnél velük ágyba bújni?

Tök komolyan kérdezem,miért lenne ez jó neked?

2015. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

6-os köszi! amúgy én is hajlok afelé h nekem kell kezdeményezni

a kisugárzásom nem tudom mert nem látom magam kívülről, de úgy alapjáraton szeretnek az emberek azt vettem észre

azért lenne jó mert nagyon szeretnék pasit akit szeretek és aki szeret, és akkor talán lenne esélyem megismerni valamelyiket komolyabban és kialakulna valami, mert amúgy mindegyik szimpatikus, és helyes is

Másoknak odadobják a mobilszámaikat meg elhívják ide oda őket, persze mindig valamelyik pasi valamelyik nőt nem csapatba de beszélgetni csapatba mennek ebédidőbe. Az meg h velük egyek megint nem segít akkor kb. kirekesztett vagyok már próbáltam...de totál kizártak a beszélgetésekből.

2015. aug. 18. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!