Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnét lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét lehet megállapítani, hogy egy pasi szingli, és nem foglalt?

Figyelt kérdés

Az illető randira hívott, de még év elején (szeptember, október) volt barátnője. Azóta valószínűleg szakítottak. Igen, ezt abból következtettem ki, hogy egyrészt randira hívott. Másrészt facebook-on nincs kint, hogy kapcsolatban, a közelmúltban volt mindkettejük névnapja, nem köszöntötték fel egymást, és a csaj nem lájkolta az új profilképét. És a közös képeik már csak a csajnál vannak fent, a srác levette. Tudom, tök szánalmas, hogy facebook-on kutatok utána, ahelyett hogy megkérdezném. :D De úgy gondolom, hogy arra mondhatja, hogy semmi közöm.

Meg Tegyük fel, pl szakítottak novemberbe, és ilyen hamar túltette magát rajta?


2014. jan. 18. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt túl mély kapcsolat, akkor már simán túltehette magát rajta.
2014. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hívott volna randira ha még lenne barátnője.
2014. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintm már szingli kettő ember függő ki milyen gyorsan teszi tul magát rajta én pl gyorsan tulteszem mgam nagyon rossz dolgokon is ugyanis ha hosszu ideig nem tenném magam tul rajta csak magamat tenném tönkre.
2014. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Akkor most nagyon örülök. :D
2014. jan. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!