Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyuka keressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyuka keressen egyedülálló apukát?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősöm egyedül neveli a 6 éves fiát. Eddig olyan pasikkal jött össze akiknek nincs gyereke, most kitalálta hogy olyat keres akinek van már gyereke és lehetőleg vele is él.


Mit gondoltok pro/kontra erről? Előny hogy olyannal lehetne akinek van gyereknevelési tapasztalata és lenne testvére a gyereknek, hátrány hogy esetleg más elveket vallanak a gyereknevelésről és nem jönnek ki jól az új testvérek.


Mit gondoltok?



2015. aug. 19. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ember az is, akinek van gyereke és az is, akinek nincs. Ez nem lenne szempont, ha társat keresnék. Az lenne fontos, hogy emberileg milyen.
2015. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én erről azt gondolom, hogy ez így túl erőltetett, nincs mindenkire ráírva, hogy van e gyereke, elvált e, szerintem ilyen tényezők nem befolyásolhatják azt, hogy egymásba szeret e két ember. Attól még persze, lehet hogy talál pont egy ilyet, és minden szuper lesz, de úgy nem lehet keresni, hogy ez a legfontosabb szempont.
2015. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az elég ritka, hogy Apuka egyedül él és a gyerek is az övé mármint vele él...
2015. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

özvegy apukák nevelik maguk a gyereküket egyébként a bíróság az esetek 99,9 százalékában az anyánál helyezi el a gyereket.

gondolom azért nem akar gyerek nélküli pasival összejönni mert azok nem terveznek vele hosszútávra (max lízingelgetik).....én erről beszélek már mióta de a többség demagógnak tart:

ha valaki anyává válik akkor ne veszítse el gyereke apját(jobb esetben a férjét) mert gyerekkel a piaci értéke akkorát zuhan mint egy a szalonból ép kiguruló sportkocsinak az első km-ek megtétele során.

csak az olyan, gyereket nevelő nőnek van esélye egyedülálló normális pasit találni hosszútávra aki vagy annyira csinos vagy annyira gazdag mint amilyen klassz külsőt illetve vagyont fordított esetben a cicababák várnak el a férfitől.


szal megértem végülis hogy a gyereknélküli pasi projekt megbukott

2015. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég nehezen találna olyat, aki maga neveli a gyereket, max. ha özvegy.

Viszont az jó ötlet, hogy olyat keressen, akinek már van gyereke, még ha nem is nála él, azért ez a pasiknál is komoly hátrány. Gyermektartás, láthatás, állandó kapcsolattartás az exszel stb. Én szingliként ezt nem vállaltam be egyik pasinál sem, nálam kizáró ok volt, hogy van gyereke. Nyilván kisgyerekes elvált nőként az embernek már muszáj kompromisszumokat kötni.

Szóval ha neked is és neki is van gyereke, akkor 1:,nincs mit egymás szemére hányni.

Persze valóban a spontán ismerkedéskor ezt nehéz kiszűrni, de ha pl. valaki neten keres, van ilyen szempont is.

2015. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ez butaság.

Persze,a kérdés, hogy mit keres? Szerelmet, vagy pótapukát?

2015. szept. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!