Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit értünk pontosan flört alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értünk pontosan flört alatt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szexuális töltetű kacérkodás, amely arra hivatott, hogy nemi vágyat indítsunk be a másik félben.
2015. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy példát tudnátok rá mondani? Lány, és/vagy fiú részéről?
2015. aug. 20. 10:26
 3/14 anonim ***** válasza:

1-nél a pont. Folyamatosan a másik ember alá adni a "lovat" állandó szexuális töltettel. Szavakkal felizgatni a másikat, vágyakat ébreszteni benne.


Ha jó nő vagy kikerülöd az ilyen játékot. Maximum azzal játszol ilyet, akinek már elkötelezted magad.

2015. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én 22/F vagyok. Tehát egy nő ha hagyja a flörtölést, akkor már szabad az út?
2015. aug. 20. 10:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ostoba és buta nő alkalmazza és hagyja és azt hiszi, hogy hűha de jó nő vagyok ám én....cimű fejezet,


Az okos nő-főleg ha melóhelyen próbálkozik az egyik pasi ilyen ügyben, akkor alkalmi hülyének és süketnek tetteti magát, és úgy tesz, mint ha meg se hallotta volna. Magába meg leírja a fazont:D

2015. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Annyival pontosítanám a válaszom, hogy ha valaki flörtöl veled, még nem biztos, hogy szexelne is. Vannak akik csak egyszerűen ególegyezés végett provokálják a másik feler, hogy az kimutassa a tetszését. Neki pont elegendő a tudat, hogy ő olyan jó, hogy tetszik a másiknak, amitől dagad a melle. De a szexig nem akarna elmenni. Legalábbis a nőknél jellemző, hogy ha nem tetszik neki a férfi, de kideríti, hogy a férfinak viszont bejön. Fordított esetben, a férfinak még ha nem is annyira tetszik a nő, attól még lefeküdne vele, mert neki meg inkább az táplálja az egóját, ha képes megfektetni a nőt.
2015. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na, ez az, hogy akkor most hogyan is érdemes kezdeni, hogy ne nézzék hülyének az embert, illetve még mindig az a kérdés, hogy mit értünk pontosan flört alatt? Konkrétan példát ha írnátok, megköszönném!
2015. aug. 20. 10:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha tetszik valaki, menj rá és mindig lépd át a határokat, merj megtenni mindent, majd leállít ha akar.
2015. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy lépjem át a határokat? Én ilyenkor hülyének érzem magam, illetve hogy hülyeséget csinálok. Én a nyomulást nem tudom meggyőződésből csinálni, mert eleve kellemetlen helyzetnek érzem. Szerintem előbb kell a másik fél kezdeményezése.
2015. aug. 20. 10:52
 10/14 anonim ***** válasza:
De nem érted mit akarok írni. A cselekmény nem számít, egy olyan nő, aki nem akar semmit, ugyanolyan flörtjeleket ad, mint aki szexig el akar jutni. Ahhoz, hogy a valódi szándékát kiderítsd a flört nem elég. Ahhoz hozzá kéne érj erélyesebben, intimebb területeken a testéhez, hogy kiderítsd, vannak-e szexuális szándékai.
2015. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!